Forum   chodzenie na palcach

chodzenie na palcach

(3 wyniki)
  • Córka chodziła na terapię z integracji sensorycznej ok roku. terapię zakończyła w lutym 2010 r. Zauważyłam, że od ok 1,5 roku córka zaczeła chodzić na palcach. Chodzi na palcach nawet w butach zimowych. Czy ma to jakiś związek z zaburzeniami SI? A może konieczna jest wizyta u ortopedy?
  • witam coreczka ma 7 miesiecy - rehabilitujemy sie bobathem, mam pare pytan: 1. coreczka jeszcze sama nie siedzi, ale lezac w wozku w pozycji pollezacej podnosi sie i siedzi - czy mam na to zezwalac? 2. trzymajac ja pod paszki , jeszcze nie sprezynuje tylko ugina nozki i staje na palcach. oczywiscie jej daleko do chodzenia ale czy ja juz w wieku 7 miesiecy moge jej jakos pomoc? bardzo prosze o porade!
  • moja córcia zaczęła chodzić w tym czasie co rówieśnicy, ale długo chodziła na palcach i przechylała sie do przodu (specjaliści stwierdzili że to złe nawyki chodzenia po chodziku) Teraz ma prawie 3 lata i zauważyłam, że ma duże problemy z koordynacją ruchów i nadal stawia stopy do środka. Czy wasze dzieci z opóźnionym rozwojem mowy mają podobne problemy??? czy to może mieć jakis związek z opóźnieniem??? poradzcie!!!!
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się