Forum   chodzież

chodzież

(10 wyników)
  • Bardzo was wszystkich proszę o pomoc w ulożeniu "bezpiecznej" i w miarę szybkiej trasy z W-wy do Chodzieży w dniu jutrzejszym (27.04.07). Pozdr:)
  • Dziewczyny doradźcie mi proszę. zamierzam w najbliższym czasie kupić serwis obiadowy. Zbliża się komunia mojej córki i zamierzam zrobić małe przyjęcie w domu. Z resztą i tak miałam kupić serwis. Ale konkrety. Zastanawiam się nad dwiema opcjami Rococo białe z Ćmielowa albo Iwona z Chodzieży. Oba serwisy nadają się do zmywarki. Bez żadnych zdobień. Do tego będą sztućce z gerlacha - model barok. Muszę się zdecydować w ciągu tego miesiąca i strasznie trudno jest mi wybrać. Zależy mi tez na tym że...
  • Miejmy nadzieję, że niedługo ruszy budowa S11. To co się dzieje na tej drodze woła o pomstę do nieba. Kiedy bym nie jechał ruch jest przerażający, sporo większy niż na drodze do Wrocławia. Wg mnie to priorytet dla mieszkańców Obornik, Rogoźna i wszystkich tych jeżdżących przez znaczną część roku nad morze.
  • Małe jest piękne. To zawołanie Gazety jeszcze nie tak dawno faworyzowane. Miało być remedium na całą polską gospodarkę socjalistyczną. I jakże naturalna była energia wiatrowa w odróżnieniu od wstrętnej jądrowej-sowieckiej. Co się stało, że gazeta nawet w wiatrakach widzi wroga. A może chodzi o popularność za wszelką cenę. Co innego fakty, poza siermięgą iłapciami wytwarzanymi indywidualnie cała działalność człowieka jest nieekologiczna.
  • Stal na czwartym , Stal na siódmym...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się