Forum Zdrowie Zdrowie kobiety Zdrowie kobiety
ZMIEŃ
      choroby serca

choroby serca

(3 wyniki)
    • Witam, wczoraj zasłabłam na ulicy-czułam ból w klatce i pieczenie oraz potworne uczucie zdrętwienia rąk. Karetka zabrała mnie do szpitala,na izbie przyjęć zrobiono mi podstaw.badania.Lekarz powiedział,że mam niski poziom potasu-tak już kiedyś miałam ale już w domu przeglądając wyniki zauważyłam,że mam podwyższony poziom CPK-czytałąm,że to enzym,który oznacza się w podejrzeniu choroby serca.Czyktoś mógłbymi zinterpretować wynik.Lekarz się do tego wogóle nie odniósł. Norma jest...
    • ..że omal serce nie dostało wylewu. I tak od kilku lat, z górą od dwóch. Właściwie to nie wiem na co czekam, czy powinnam iść do lekarza kardiologa? Jak rozpoznać zbliżające się oznaki choroby serca?
    • Witam!Od pewnego czasu zastanawiam się nad moim zdrowiem albo nad tym co się dziwnego z nim dzieje.Przychodzą takie momenty czy dni kiedy mam dziwne zawroty głowy,mój oddech w tym samym momencie jest albo przyspieszony albo płytki-porównałabym go do duszności.Wydaje mi się wtedy,że za raz zabraknie mi oddechu i się uduszę-ten moment bardzo mnie przeraża!!Ostatni pod koniec dnia zaczęłam odczuwać dziwne kłucie tak mi się wydaje,że w okolicy serca.Pojawiał się przy braniu oddechu i przy n...
    Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się