Forum Praca Praca - Warszawa
ZMIEŃ
      ciekawe

ciekawe

(17 wyników)
    • Zastanawiam się jak wiele osób pracuje, bo lubi to co robi, jak wielu potrafi znaleźć ciekawą, satysfakcjonującą go pracę, a jak wiele pracuje, bo pracować trzeba. Ja jak narazie zaliczam się do tej drugiej grupy, pracuje w dość małej firmie jako asystentka i zdecydowanie praca ta nie jest ciekawa, ani rozwijająca, jak skończę studia koniecznie chciałabym robić coś kompletnie innego, znaleźc pracę ciekawą, do której każdego dnia po prostu chciałabym iść. Jaka jest Wasza praca?
    • jestem czy ktoś zna tą firmę czy warta jest zainteresowania moze jest ktos kto robi w branży sprzetu medycznego chętnie sie dowiem o ogólnych warunkach z góry wielkie dzięki
    • czleka poszukujacego pracy... Zauwazylam po sobie, a jak sie dzielilam z przyjaciolmi a ten temat, to oni mieli tak samo, ze w procesie poszukiwania pracy istnieja okreslone etapy i dzialaja u czlowieka okreslone mechanizmy. Jestem ciekawa czy wy przechodziliscie to samo, a moze wasza reakcja byla inna? etap 1 - rozsylasz CV i denerwuje cie, ze minal dzien i drugi, a jeszcze sie do ciebie nie odezwali. Lecisz na perwsza rozmowe jak na skrzydlach i jestes stremowany. kiedy okazu...
    • Czy ktoś Wam kiedyś kiedyś powiedział, że niestety nie otrzymacie pracy na stanowisku, na które aplikowaliście, ponieważ osoba rekrutująca DOSKONALE WIE, że bedziecie się na tymże stanowisku nudzić?????? Dodam, że macie X-letnie doswiadczenie na ww stanowisku i kierunkowe wykształcenie??? Ciekawe prawda? Myślałam, że po to jest okres próbny - aby sprawdzić czy sie pracownik nadaje (dla pracodawcy) i czy my chcemy tam pracować (dla pracownika). Ale cóż, chyba się myliłam.... Napi...
    • czy jest dla mnie jeszcze jakaś szansa? na zarabianie poważnych pieniędzy. 25 lat, po ok. roku doświadczenia w dziennikarstwie prasowym, sekretariacie, nauczaniu języka obcego, tłumaczeniach. po 5 latach bezsensownych studiów filologicznych stwierdziłam, że niewiele umiem, a moja wiedza jest niekonkretna i niezbyt przydatna w życiu. marzę o studiach ekonomicznych na jakiejś prywatnej uczelni, niestety nie mam na to środków. obecnie wykonuję pracę, którą wiele osób uznałoby z...
    • forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=23&w=27767218
    • jestem ciekawa.... bo w kazdej firmie w ktorej mialam okazje pracowac lub byc na rozmowie to pracowaly tam same szczuple osoby...Jedynie gdzie widzialam grubsze osoby to sklepy spozywcze oraz urzedy.........jestem ciekawa czy robicie kariery a jesli tak to gdzie?..pytanie kierowane do kobiet
    • Czy nie wykańcza Was praca polegająca na siedzeniu przez 8 h za biurkiem? Bo mi się robi słabo na samą myśl o tym, że mam w ten sposób spędzić resztę swego zawodowego życia... udało się komuś może wyrwać po kilku latach biurowej pracy z tego bagna i robić coś ciekawego mając takie siedzące doświadczenie zawodowe?
    • Chwyty i triki jakie przydało by sie zastosować by dobrze współpracowało się bezrobotnemu absolwentowi z urzędem pracy i coś dobrego z tej współpracy wyszło. Znacie jakieś takie sposoby?
    • Czy ktoś orientuje się jak tam się pracuje? Jacy ludzie, atmosfera pracy, możliwości rozwoju?
    • hej, od ponad roku oróbuję dostac się do pracy w HR. Do tej pory pracuję jako doradca zawodowy, jestem po psychologii, mam skońcoznych kilka ciekawych szkoleń z HR. I nic. To taka sytuacja kiedy JUż jestem zbyt doświadczona żeby pójśc do pracy jako stażystka, i zbyt niedoświadczona żeby pasować na kandydata do pracy (bo wszędzie chcą doświadczenia w HR, działach personalnych, najlepiej renomowanych firmach itp). Nie mam pojęcia jak przekonac pracodawcę że naprawdę CZUJę ten temat, i ...
    • co myślicie o pracy w sadzie? jaka jest atmosfera? czy pracuje się po godzinach?
    • Zbieram opinie na temat tego hipermarketu. Tyle złego słyszy się o pracy w takich obiektach, wobec czego mam trochę wątpliwości...Bardzo więc proszę o opinie. Stanowisko jakie mi zaproponowano to Kierownik Działu Personalnego.
    • niestety mamy z tym ogromny problem. Szukamy osoby reprezentacyjnej, z doświadczeniem. Nic wielkiego, a jednak :)
    • wszp(5)

Czy ktoś sie wybiera do Wyższej Szkoły Zarządzania Personelem? www.wszp.edu.pl zastanawiam sie nad kierunkiem socjologia, specjalnosc marketing polityczny lub zarządzanie personelem. nigdzie nie znalała sie ciekawsza oferta
    • Branża: consulting (audyt, księgowość itp) Firma: sp. zoo raczej średniej wielkości Stanowisko: praktykant (student) umowa zlecenie Ile można się spodziewać zarobku? Czy warto negocjować? Pozdrawiam, Wojtek
    • właśnie kończę SGH na kierunku st. międzynarodowe. I jestem ciekawa co zawodowo robią absolwenci tego kierunku??

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się