ciekawe

(7 wyników)
  • i zacznie sie dobra robota
  • znalazlam ogłoszenie w gazecie o pracy w asustri-legalnej na kontrakt przy rozbiorce domow zadzwonilam pod wskazany numer i okazalo sie ze przed wyjazdem w lutym, najlepiej jutro trzeba wplacic 290 zl na konto tej osoby(za przejazd w obie strony)-podala adres imie i nazwisko i prosila o meila z nr dowodu i adresem, spytalem o pewnosc powiedzial "zna pan moj adres, nie chce klopotow z policja.."wplacic czy jeszce jakos sprawdzic tylko nie wiem jak a zalezy mi na tej pracy 7,5 euro z a go...
  • Witam, poszukuje pracy w Danii,najlepiej fabryka lub magazyn.Posiadam doświadczenie w pracy w magazynach i fabryce w Angli.Dobry angielski.Za wszelkie informacje z góry dziękuje: damian082@yahoo.co.uk
  • informacje poszukuje kumatych przynajmiej z 3 letnim stazem pracy w holandii którzy sa na biezaca w temacie
  • Przyjechalem do Anglii w poszukiwaniu pracy , poszedlem do kilku Agencji w kazdej mi powiedzieli ze aby sie zarejestrowac trzeba miec pol roku przepracowane w Anglii , ciekawe skad im wezme te pol roku jak dopiero przyjechalem . Poszedlem do Urzedu Jobcentre , wyszukalem kilka ofert na komputerze , wydrukowalem , siedzaca urzedniczka powiedziala mi ze aby wypelnic aplikacje i umowic sie z pracodawca musze miec numer NIN na ktory trzeba czekac okolo 2 miesiace , ciekawe jak mam cze...
  • Co sadzicie o tym programi wymianie mlodziezy w w Europie odrazu dodam ze jest to tylko i wyłacznie wolontariat roczny badz 3 miesieczny dostaje sie gora 200E ,program słuzy głownie poznaniu innego panstwa i jezyka, co o tym sadzicie ....pozdrawiam Michał
  • te bzdury które podajecie powinny byc zakazane - skad te zarobki bierzecie z palca wyssane chyba - to co podajecie ze w niemczech czy holandi sie zarabia to bzdura - my mamy biura i w tych krajach i nikt nie płaci takich sum !!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się