Forum   cokolwiek

cokolwiek

(8 wyników)
  • Przecież gołym okiem widać, że ten wskaźnik jest cokolwiek nietrafny. Niemowlęta komórek nie używają, a wiele osób miewa po dwie komórki - na przykład jedną "smycz" służbową, a drugą na użytek prywatny.
  • Firmy MAJĄ problemy z programem Płatnik nie od dziś. Na kim obecnie spoczywa odpowiedzialność za spójność danych przekazanych aplikacją Płatnik? Z doświadczeń widać, że tylko na użytkowniku. Kto ponosi koszty poprawy danych, jeżeli aplikacja Płatnik nie współpracuje prawidłowo nawet w Ssystemie Windows? Okazauje się, że przysparza to płatnikom ZUS więcej szkód niż korzyści z jednego zamkniętego programu autorstwa Wiodącego Producenta na Wiodący System [tm].
  • znow sie redaktorom przecinki pomylily : 1.2 dolara za euro a nie 1.02; ten wzrost amerykanski liczy sie w zdewaluowanych dolarach - jeszcze 2 lata temu za euro mozna bylo dostac 0.8 dolara, teraz 1.2 : dewaluacja o 50% ! gdyby liczyc wzrost gospodarczy w euro a nie w dolarach, to w USA bylby ujemny a w UE dwucyfrowy - jest to logiczne, biorac pod uwage zadluzenie amerykanskie, deficyt budzetowy, rosnace koszta wojny i ropy
  • Z przerażeniem stwierdziłem, że obniżyło mi dziąsło się na kilku zębach. Jest to początek paradontozy. Byłem w dobrym "drogim" gabinecie i jedyne co mi poradzono to myć zęby. Problem w tym, że robię to często (min. 3 razy dziennie po jedzeniu). Może macie jakieś wiadomości na ten temat ?
  • Chce zainwestowac 100 tys PLN w cokolwiek co przyniesie zysk z malym ryzykiem. Nie zamierzam przez rok sledzic tych pieniedzy, wiec szukam czegos bezpieczenego i jednoczesnie zyskownego. Z góry dzięki za propozycje
  • W kalsztorze to i ja mógłbym się dać zamknąć- cokolwiek to znaczy ;)
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?