Forum   częste bóle głowy

częste bóle głowy

(5 wyników)
  • mój mąż ma częste bóle głowy prawdopodobnie to migrena robił wszelkie badania wyszły dobrze ale bóle są częste i mocne, czy ktoś zna może jakieś naturalne metody jak z tym walczyć no bo cały czas brać coś przeciwbólowego to niezdrowe..
  • Witam, mam 17 lat i od jakiegoś czasu ( 3 - 4 tyg.) codziennie odczuwam ból głowy, czasem jest silny, czasem bardziej łagodny, ale często nie obchodzi się bez tabletki przeciwbólowej. Ból wyczuwam najczęściej z przodu głowy ( jakby w okolicach oczu ) ale czasem też z tyłu głowy. Nigdy wcześniej nie skarżyłam sie na takie bóle, co to może być ? czy powinnam iść z tym do lekarza ?
  • Jak sobie z nimi radzić? Jaka może być ich przyczyna ? Dodam, że staram się prowadzić zdrowy tryb życia...
  • Mam 23 lata od kilku lat, można powiedzieć,że codziennie boli mnie głowa tylko z różnym natężeniem.Jest to taki uciskający ból,jakbym miał czymś zaciskaną głowę.Nasila się on przy jakimś stresie,podczas gdy intensywnie myślę,koncentruję się(wbrew temu co się mówi,że myślenie nie boli).Podczas gdy ból jest silnmiejszy łatwo podnosi mi się ciśnienie co jeszcze go wzmaga.Takie odnoszę wrażenie ,że jak sobie ręką nawet zcisnę głowę to ból jest mniejszy.Wydaję mi się ,że to się dzieje tuż pod skór...
  • Czy osoba, która nie ma jakiś okreslonych objawów , bóli itp. może zrobić kompleksowe badania przesiweowe wszystkich narządów , by wykluczyć obecność komórek rakowych ? By mieć pewność , że jest całkiem zdrowa i nie dowie się nagle , że jej nowotor jest już w zawawansowanym stadium i szanse na wyleczenie jest znikome ?
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?