Dodaj do ulubionych

Przedszkole debiut

10.12.07, 18:59
Rano dowiedziałam się że jest miejsce w przedszkolu. Adaś od jutra będzie
chodził . Wszystko naszykowane więc jutro rano trzeba wstać. Synek raz się
cieszy i chce iść a za chwilę już nie. Osobiście mam nadzieję że będzie tak
jak ze starszym poszedł na sale i nawet się nie obejrzał.Pozdrowienia dla
dzieciaczków i dla Was kochane mamuśki Grażka
Napiszcie choć zdanko.
Ps.Jeszcze nie szczepiłam na pneumokoki najwcześniej za tydzień.
Obserwuj wątek
    • jol34 Re: Przedszkole debiut 10.12.07, 20:33
      Witam! O, to jutro wielki dzień dla Adasia :-) I dla mamy chyba troszkę też... Życzę Wam, żeby ten przedszkolny debiut przeszedł łagodnie i bez płaczów. I omijajcie wszelkie wirusy! Powodzenia!
    • lemiwawa Re: Przedszkole debiut 11.12.07, 11:51
      To w takim razie życzę szybkiego zaklimatyzowania się w grupie, no i oczywiście
      braku chorób. Mój na razie przebywa w domu, planowaliśmy oddać Go we wrześniu
      przyszłego roku do przedszkola, ale teraz nie wiem, czy jeszcze z tym nie
      poczekamy. Dookoła słyszę, że każde dziecko choruje, niektóre nawet muszą
      zrezygnować z przedszkola przez te choroby, bo grożą im powikłania - w przypadku
      ciągłego zapalenia ucha środkowego, a inni rodzice są zmuszeni wynająć nianie,
      ponieważ w pracy nie mogą cały czas być na zwolnieniu. Na pneumokoki na razie
      nie szczepiliśmy.
      • sybil-grazka Re: Przedszkole debiut UDANY 12.12.07, 08:39
        Przedszkolny debiut był udany!!! tfu tfu. Dzisiaj z chęcią poszedł do
        przedszkola . Z opowieści Pani "pomoc" wszystko było dobrze tylko nie dał się
        rozebrać do spania krzyczał a poszedł spać w ubranku. Dziś rano prawie pobiegł w
        przedszkolu ma pieska , którego dostał w poniedziałek. Wprawdzie bierze go ale
        widzę że bawi się innymi zabawkami jak tylko wejdzie na salę. Jestem jak na
        razie zadowolona i mam nadzieję że tak będzie zawsze. Trzymajcie kciuki
        dziewczyny! Pozdrowionka Grażka
        • mgren Re: Przedszkole debiut UDANY 13.12.07, 09:40
          To wspaniale! Brawo dla Adasia!
          Moja mała siedzi teraz przez tydzień w domku z lekkim przeziębieniem.
          Ale generalnie widać po niej b. pozytywny wpływ przedszkola. Cieszę się, że
          chodzi i to nie dlatego, że ja mogę iść do pracy, ale głównie dlatego, że Liwka
          lepiej się rozwija pod okiem fachowej i przesympatycznej wychowawczyni.
          Na razie
          Magda
          • sybil-grazka Re: Przedszkole debiut UDANY??? 13.12.07, 10:51
            Nadszedł kryzys dnia trzeciego. W domku coś przebąkiwał że nie idzie. A gdy zobaczył że idziemy do przedszkola tak samo. Tata niósł go na rękach i w szatni awantura ale jakoś zaniosłam Go do pani. Tata pomachał Mu przez okienko. Od rana tematem naszych rozmów jest Mikołaj dla chłopców i ciekawość czy Adaś płacze i jak sobie radzi.Trzymajcie kciuki. Pozdrowionka Grażka

Jolu spróbuj porozmawiać z paniami może większa uwaga co się dzieje z Kamisiem mu pomoże. Wiem że to trudne serce się kroi gdy płaczą.
            • sybil-grazka Re: Przedszkole debiut UDANY 21.12.07, 22:23
              Chodzimy nadal do przedszkola. Rano zawsze jest "nie ide" nie zwracamy uwagę na ten tekst. Jak dochodzimy do przedszkola to mały biegnie do bramki i dalej jest w porządku. W przedszkolu radzi sobie dobrze wprawdzie nie śpi na leżakowaniu a leży. W domu nie sypiał już od ponad roku więc się tym nie przejmuje. pozdrowionka Grażka

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka