Forum   galileo

galileo

(5 wyników)
  • dwie uwagi. dlaczego Hiszpanom nikt nie powiedział, że zmarnowali okazję do siedzenia cicho? po drugie, po co przetargi, skoro i tak wiadomo, że mają wygrać niemcy... bo jak inaczej rozumieć słowa o docenieniu niemieckich firm?
  • Szkoda, ze polskich naukowcow i inzynierow pominieto bezpardonowo w tych kalkulacjach. Widac jak UE zalezy na podciagnieciu Polski w technologiach.
  • Galileo(5)

    wreszcie jakiś program DLA MNIE! www.tv4.pl/tv4_programWiecej_8318/Galileo.html
  • Oj,Rodacy jacyscie Wy naiwni. Zamiast ubolewac nad nazwa, wchodzcie w uklady z firmami ktore beda robic tutaj kase, uczcie sie, nabierajcie doswiadczenia, starajcie sie o podwykonastwa itp a nie biadolicie i czekacie na zapomogi z EU.
  • Sława! wyborcza.biz/biznes/1,100896,7089245,Rosja_ma_problemy_z_nawigacja_satelitarna.html Rosja ma problemy z nawigacją satelitarną qub, AP2009-09-28, ostatnia aktualizacja 2009-09-28 21:05 . Z powodu nagłej awarii w kosmosie pod znakiem zapytania stanął plan Rosji stworzenia w tym roku własnego systemu nawigacji satelitarnej, konkurenta amerykańskiego GPS. SatelitaZOBACZ TAKŻE Gazprom szykuje się do telewizji cyfrowej? (08-02-09, 20:16) Internet dla Afryki z satelity (...
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się