Forum Komputery Komputer
ZMIEŃ
    display

  display

  (3 wyniki)
  • Mam problem odnośnie filmów DVD wgralam już mega codec pak i program CyberLink PowerDVD ale filmy nadal są bardzo złej jakości obraz ciemny z a gdzie jaki dodatek ciemnego to obraz na tym jest ze smugami szarawymi albo ciemno czerwonymi dźwięk jest to samo albo podobnie z filmami VCD natomiast mam parę filmów wgranych na komputer(ale chyba to nie były dvd) i one mają ładne jasne obrazy więc raczej ustawienie kolorów na monitorze nic nie da. Czy ktoś mógłby mi pomóc- chłop się nie zna ...
  • Więc zadzwoniła do mnie koleżanka. Koleżanka ma laptoka. I kota. I kot, jak to kot, wlazl na laptoka. No i nacisnął znaną tylko kotu kombinację klawiszy. Efekt jest taki, że obraz na ekranie obrócił się o 90 stopni. Ale nie pytajcie w którą stronę bo nie wiem. Podejrzewam że koleżanka też nie wie, jak to kobieta :P. Ktoś wie jak to się odkręca? Bo ja z laptoka tylko kilka razy widziałem. A i tak bym nie pojechał taki hektar do niej, żeby stwiedzić, że nic nie kumam ;)
  • pulpit, jak zwykle i po ok 2 sek nastepuje wylaczenie i operacja zaczyna sie od nowa.. co moze bycprzyczyna?? sadze ze problem zaczał sie w sytuacji, gdy nastepowalo instalowanie oprogamowania karty dzwiekowej i juz prawie po wszystkim przez przypadek wylaczono komputer.. czy to moze byc przyczyna? co mozna z tym zrobic?

  Nie pamiętasz hasła

  lub ?

   

  Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się