Forum   dobrzeń wielki

dobrzeń wielki

(11 wyników)
  • No tak kolejna plama TPSA - w Dobrzeniu Wielkim i Małym nie potrafią od roku zainstalować neostrady. Chyba trzeba poprosić konkurencję - tak to jest , kiedy żabojady trzymają wszystko w swich rękach.Bałagan na 100 fajerek.
  • www.nto.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100428/POWIAT01/607163456 Radni zgodzili się, aby gmina wykupiła ziemię pod budowę aquaparku. Samorząd szuka inwestora, który zaprojektuje i postawi obiekt. Ziemia będzie wkładem gminy do parnterstwa publiczno-prywatnego, w ramach którego przy boisku TOR-u Dobrzeń Wielki powstanie aquapark. Ma być w nim basen sportowy, rekreacyjny, sauny, klub fitness oraz restauracja. Potrzeba na to około 30 mln zł. Pieniądze na inwestycję wyłoży inwe...
  • Poradźcie jak , z kim można załatwić internet poprzez TPSA, czyli neostradę w Dobrzeniu Wielkim - centrum przy Liceum? TPSA twierdzi , że nie ma możliwości, bo są kłopoty z łączami i cos nie gra " w Ich skrzynkach" . Obiecują już od 2 lat i nic nie zrobili. Jest przyłącze TPSA do domu, czy mozna rozmawiać z innym operatorem, który zrealizowałby neostradę z wykorzystaniem łącza TPSA?
  • Kiedy i czy będzie odbudowany most przez Odrę w Dobrzeniu Wielkim przy jazie? Skróciło by to drogę do obwodnicy pólnocnej i ułatwiło przejazd w kierunku autostrady, rozładowałoby ruch samochodów w kierunku Opola.
  • ach, zacieram ręcę na ten szlagier!
  • viva zks !!! dobrze ze jak napad sobie nie radzi to chociaz obronca potrafi chlopakow wyreczyc ;) brawo przemek !!! fajnie ze ilkow gral az 45 minut, znaczy ze wraca do formy !!!
  • Bo niby dlaczego?
  • pseudodziennikarzyna koszernej nie umie liczyć !!! wez śmieszny karbowiaku policz jeszcze kilka razy po ilu latach Śląsk zagra w ekstraklasie i to samo policz ile lat temu miasto przejęło Śląsk.
  • murzyńska to może być chata, a nie murzyn. już lepiej napisałbyś czarnoskórzy, albo poprawnie politycznie afro-afrykańscy :-)
  • Witam, mam prośbę. We wtorek przenozę się na jakiś czas z Elektrownii Jaworzno III na delegację do pracy do Opola na Elektrownie. Ponieważ nigdy nie byłem w Waszym mieście nie wiem za bardzo jak się na Elektrownie dostać. Proszę mi napisać, jak i czym z dworca głównego PKP w Opolu dostać się pod samą Elektrownię? Czy jest bezpośredni autobus z dworca PKP pod samą Elektrwonię. Jesli tak, to jaki to numer, gdzie sprawdzić rozkład jazdy i tym podobne. Bardoz o to proszę
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się