Forum   dokument aplikacyjny

dokument aplikacyjny

(4 wyniki)
  • Witam, znalazłam ogłoszenie o "papierkowej" pracy w Policji. Wśród wymaganych dokumentów aplikacyjnych jest kilka oświadczeń, m. in.: 1. Oświadczenie kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych 2. Oświadczenie kandydata o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe 3. Kopia dokumentu potwierdzającego posiadanie polskiego obywatelstwa lub oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego. MOJE PYTANIA: - w przypadku 1 i 2, ...
  • Niedawno się obroniłam i zaczęłam szukać pracy!Od tygodnia wysyłam dokumenty aplikacyjne bez odzewu.Jeszcze żaden pracodawca nie odpowiedział na moją kandydaturę.Czy to normalne???Ile zwykle trzeba czekać na jakąś odpowiedź.Wiem,że muszę być cierpliwa,ale bardzo potrzebuję pracy i może dlatego tak jest,że nie mogę się doczekać:) Pozdrawiam wszystkich szukaących pracy:):):)
  • Witajcie, jak zatytułować maila do firmy, wysyłając dokumenty aplikacyjne, ale nie w odpowiedzi na ogłoszenie?
  • No właśnie?! Chcę wysłać cv i list motywacyjny e-mailem. Oba pliki załączam jako załączniki :-) W temacie wpisuję nazwę stanowiska - taki ma wymóg pracodawca. Intryguje mnie kwestia co wpisać w treści e-maila i jak się ma sprawa moich podpisów, które pod cv i listem składać powinno się. Pomoże ktoś?
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?