Forum Gospodarka e-Biznes
ZMIEŃ
      domeny

domeny

(5 wyników)
    • Powiedzcie mi - jak kupię już domenę i program do tworzenia e-sklepu, to czy mi to będzie działało na moim zwykłym domowym komputerze? Bo myślałam, że tak jest, a właśnie ktoś mnie wyśmiał ;) i podobno muszę mieć serwer - swój??? Czy jak kupuję program, to dostaję równocześnie miejsce na swój sklep na serwerze sprzedawcy programu??? (a co z programami darmowymi...? też ?!?)
    • Rok temu zalozyolam swoj sklep internetowy w serwisie bazarek.pl, ktory byl i nadal pewnie jest malo komu znany. Musialam wlozyc duzo wysilku w rozreklamowanie mojego sklepu a pozniej pozyskanie klientow i utrzymanie ich. Serwis bazarek pl za darmo przydzielal domeny. Nie mieli ZADNEGO Regulaminu. Jedyny jego zapis brzmial "Nie chcemy tworzyc regulaminu by nie krepowac spzredawcow" (cos w tym stylu). Dwa tygodnie temu, zwrocila sie do wlasciciela bazarku jedna z klientek ze s...
    • Ostrzegam wszystkich posiadaczy domen internetowych przed tą firmą, teraz nie tylko wysyłają male ale też dzwonią do właścicieli domen i próbują naciągnąć. forum.optymalizacja.com/lofiversion/index.php/t22764.html forum.optymalizacja.com/lofiversion/index.php/t22764.html
    • DOMENA + SKLEP www.e-antykwariat.com - Oddam w dobre ręce.... bilety1@gazeta.pl
    • Ile płacicie za swój sklep ( corocznie) ? bilety1@gazeta.pl www.e-antykwariat.com

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się