Forum   donaty

donaty

(5 wyników)
  • taki gęsty, lekko polyskliwy, nie kruchy.... zeby mozna było go ozdobic (kolor, posypka) jak coś takiego zrobic w domu? Czy stosuje sie do tego białko kurze? (u mnie musiałoby byc przepiórcze) i drugie pytanie- jak sie go nakłada? czy takie mini donaty macza sie w takim lukrze? Czy stosuje sie inne metody.... chorobcia, nie mam doświadczen z takim lukrem. Tylko raz w zyciu (ze sto lat temu) robiłam lukier inny niz cukier-puder plus cytryna. Efekt - nikt sie nie mógł dobrac do babk...
  • tylko z dziurką czy to raczej oponki? Smażone są na głębokim tłuszcu? A jak do tego się mają formy do donatów do piekarnika albo w formie gofrownicy? Czy ktoś ma przepis na ciasto? Z góry dziękuję za odpowiedż, bo rzadko bywam na necie i nie będę mogła zareagować od razu.:)
  • Donaty(9)

    Jak zrobić ? Takie z lukrem , dołkiem a nie dziurką , taki jak na centralnym w kafejce .
  • Pytanie 84. Kto robi najlepsze pączki? a) moja babcia b) moja babcia c) moja babcia Odpowiedź brzmi: moja babcia. Te właśnie robiła i wyszły rewelacyjne.
  • Właśnie zrobiłam, są pysznościowe... puszyste i miękkie :-) Następnym razem z tego przepisu zrobię klasyczne z konfiturą zamiast dziurki :-)
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się