Forum   fizyka medyczna

fizyka medyczna

(7 wyników)
  • Cześć! Jestem ciekawa ile Nas składało na fizykę medyczną na UŚ. Ile mieliście punktów z fizyki? :)
  • Zastanawiam się nad studiowaniem fizyki medycznej na UAM. Czy może ktoś z was studiuje ten kierunek lub jest jego absolwentem? Chciałabym się dowiedzieć jakie są perspektywy pracy po takich studiach, czy trudno ją znaleść(chociaż dzisiaj to o prace w kazdym zawodzie trudno)? Na czym dokładnie polega praca fizyka medycznego? Czy w ogóle opłaca się studiować ta dziedzinę nauki, czy to przyszłościowy kierunek? Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi.
  • Co byscie polecili? Szukalem po roznych forach, ale cholera trudno znalezc jakies konkrety... pozdro
  • Zastanwiam się nad swoim przyszłym życiem - przez 3 lata liceum chciałam studiować na medycynę, lecz ostatnio mam coraz więcej wątpliwości dotyczących tego kierunku. Dowiedziałam się niedawno, że na AGH istnieje kierunek "fizyka medyczna". Czy moglibyście powiedzieć mi coś na ten temat? Jakie są same studia, co z późniejszą pracą itd. I czy w ogóle warto wybrać ten kierunek? Dzięki za pomoc!
  • hej! jestem w klasie maturalnej i zastanawiam się co wybrać: medycynę, inżynieriębiomed czy fizykę med, mozecie pomóc? jak jest na tych kierunkach,gdzie warto jest studiować, jak trudno się dostać(limity punktowe) itp..
  • Chciałabym studiowac fizykę. Które uczelni epolecacie? Myslałam o AGH albo Politechnice Warszawskiej
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się