Forum   górowo iławeckie

górowo iławeckie

(5 wyników)
  • Macie rację dupki! Szkoda, że nie pisalisćie równie obiektywnie o swoich pupilkach, np. jak Cywińska załatwiła sobie mieszkanie na Sarym Rynku w Warszawie, albo jak załatwił mieszkanie dla swojego syna T.Mazowiecki, Czy jak działała firma konsultingowa H. Bochniarz w sprawie produkcji zbrojeniowej. Oj, ...ście się już dawno, oj skurw...ście!!
  • Ciekaw jestem, kto wiedzie, tego młodzieńca z zacnej szkoły za rękę, kto jest mocodawcą lub autorem myśli jego ;-)
  • M.Bogdanowicz-Bartnikowska nie sprzeciwiła się obecności alkoholu na zabawie w czasie spotkania z rodzicami w liceum ukraińskim w Górowie. Kurator osobiście była obecna na tym spotkaniu. Czyżby dyrektor tej szkoły był ponad prawem?
  • newsweek.redakcja.pl/archiwum/artykul.asp?Artykul=6786
  • Swego czasu pisałeś o bardzo iluzorycznej pomocy udzielonej powodzianom w Górowie Iławeckim. Przypadkowo natknąłem sie w necie na takie oto informacje: "Prymas Polski przekazał 40 tys. zł dla powodzian 40 tys. zł przekazał na konto Caritas Archidiecezji Warmińskiej, z przeznaczeniem dla rodzin dotkniętych powodzią w Górowie Iławeckim Prymas Polski kard. Józef Glemp ... Ok. 100 tys. zł ze zbiórek w parafiach na powodzian z Górowa Iławeckiego Szacuje się, że zbiórka do puszek n...
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się