Forum   goleszów

goleszów

(7 wyników)
  • Goleszów(54)

    Goleszów (niem. Golleschau, cz. Holešov ve Slezsku) - wieś gminna położona w województwie śląskim, w powiecie cieszyńskim, zamieszkana przez ok. 4 000 osób. W latach 1975-1998 miejscowość położona była w województwie bielskim. Miejscowość jest siedzibą gminy Goleszów.
  • Czeska woda w jastrzębskich kranach płynie już od dobrych kilku lat. To prawda jakość wody bardzo dobra za to cena najwyższa w Polsce. A to już sprawa naszych nieporadnych samorządowców, może koledzy z Goleszowa będą inspiracja do negocjacji cen? W końcu nasz prezydent pochodzi z Goleszowa. Pozdrowienia dla całego "Glasgow"
  • To żalosne co dzieje sie w ogóle w całej polsce, najlepiej to zlikwidujcie wszystko bo przeciesz i tak sie nic w polsce nie opłaca a już w ogóle państwowe przedsiebiorstwa rozgrabiane przez kogo sie da, Koleje Czeskie to chyba duma czech, tak mały kraj, tak krótko demokratyczny a tak rozwiniety w transporcie, może te policzone na palcach jednej ręki linie pendolino do pragi to nic... ale to jest wlaśnie to czego w polsce brakuje, jednym słowem brud, smród... Cieszę się że są jednak Lud...
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się