Forum   gromnik

gromnik

(4 wyniki)
  • Ubolewam nad tragedią matki, która musiała się na coś takiego zdecydować. A gdzie ci , którzy powinni pomóc. Nastały straszne czasy. Znieczulica i dorabianie się cudzym kosztem. Prywata i jeszcze raz prywata. Może niektórzy decydenci powinni zadumać się nad losem bezrobotnych, pozostawionych sobie bez żadnej szansy na życie. Wy też możecie znaleźć się w tej sytuacji. Koło fortuny jest okrągłe . Do przemyślenia. Na cudzej krzywdzie szczęścia się nie zbuduje!!!!
  • Posługuję się mapą "okolice Wrocławia cześć południowa" Szlak pieszy czerwony: Strzelin - Skrzyżowanie pod dębem - Cygański krzyż - Pogroda - Miecznik - Ziębice. Jaka jest skala trudności tej trasy? Podjazdy? Czy jest jakaś dokładna mapa Wzgórz Strzelinskich? Pozdrawiam kasia_rowerowa
  • Chcę kupić sobie rower, tak myślę, że do 1000zł, najlepiej na raty, ale o to będę się martwić sam - pomocy jedynie szukam, bo totalnie się na tym nie znam. Rower - nic wyczynowego, ot zwykłe wycieczki za miasto, kilkugodzinne wypady po terenach zielonych. Jaki rower polecacie?
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?