Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    grupowych

  grupowych

  (12 wyniki)
  • zwalniają co ileś tam dni określoną liczbę ludzi by nie podpaść pod ten przepis o zwolnieniach grupowych, jednocześnie wypłacają odprawy, czy nie ma w tym jakiegoś oszustwa, co z tym zrobić czy się godzić na to? rozwiązanie umów za porozumieniem stron i ta odprawa mimo że to jakby obejście tych zwolnień, nie chcę byc zwolniony co robić? czy można jakoś to zaskarżyć, nie zgodzić się etc?
  • Witam, mam pytanie: Czy otrzymawszy wypowiedzenie w firmie X (podciagniete pod zwolnienia grupowe) i będąc zwolniona z obowiązku świadczenia pracy w okresie wypowiedzenia mogę podjać pracę w nowej firmie Y? Oczywiście w oparciu o umowę o pracę. Będę wdzięczna za odpowiedź.
  • " Popieram wprowadzenie 460 jednomandatowych okręgów wyborczych (JOW) w wyborach do Sejmu RP! Poprzyj akcję! » Na początek należy odtworzyć listę 750 tysięcy obywateli, którzy podpisali się pod petycją w sprawie zmiany ordynacji wyborczej na jednomandatową. Paradoksalnie, listę przygotowała Platforma Obywatelska ale po wygranych wyborach bardzo szybko zapomniała o tym postulacie. Dlaczego listę trzeba odtworzyć ? Bo została .....zmielona !!! Odtwórzmy więc tę listę i złóżmy do...
  • przysluguje ci prawo calowania ich w du-e
  • Jak ja miałbym pracować u jakiegoś dzida, który okrada mnie z ZUS-u, na dodatek pracować w warunkach urągających wszelkim normą BHP - to wolę w ogóle nie pracować!!! Wolę siedzieć w domu, i brać pieniądze z Opieki Społecznej!!!
  • Hej Orientujecie się czy istnieje obowiązek posiadania ubezpieczenia? Obecnie zakład oodprowadza miesiecznie z mojej pensji ok 50 zł. Na rynku sa atrakcyjniejsze oferty. Stad moje pytanie, czy wogole musze posiadac ubezpieczenie (PZU lub inne)?
  • Mamy nadzieję , że narpiejw polecom gryzipióry od pistytutek , jako rekompensata za złogi postargalaskie . Warto im jeszcze cósik powiedzieć prywatnie , jak wyglonda SOLIDARNOŚĆ zawodowa .
  • W moim zakładzie były zwolnienia grupowe, które mnie objęly. Jestem na wymówieniu, mam też dostać odprawę. Znalazłem inną pracę w mojej specjalności, którą mogę podjąc w zasadzie od zaraz, a wymówienie mam do konca marca. Jak to rozwiązać formalnie żeby było zgodnie z przepisami? Czy stracę odprawę z racji zwolnienia grupowego?
  • Witam Dostałam pracę na umowę o pracę w jednym z banków. Zaproponowano mi dodatkowe, nieobowiązkowe ubezpieczenie znanej firmy ubezpieczeniowej. Twierdzą, że w banku niemal wszyscy z tego ubezpieczenia korzystają. Problem w tym, że kosztuje ono 40 zł miesięcznie i obejmuje takie bzdury jak: - urodzenie dziecka lub martwego dziecki - różne zgony moje i członków rodziny - różne przypadki wypadków i leczenia szpitalnego A: - ja mam b.małą rodzinę - nie zależy mi na tym, by rodzina dostał...
  • hej zastanawiam sie czy odezwali sie do kogos z lexis nexis ? bo mieli to zrobic w zeszly piatek , niezaleznie od decyzji,,please dajcie znac pozdrowienia
  • Czy ktoś może przechodził etapy rekrutacji w Eurobanku?Barzdo proszę o wskazówki.Dzięki
  • Jak wiadomo czesc pracodawcow wymaga aby do CV zalaczyc zdjecie. Jakie powinno zalaczyc sie zdjecie, czy to ma byc typowa legitymacyjna fotka (garnitur, krawat i te sprawy) czy tez moze byc to luzna fotka np. Ja na tle zielonego drzewka, etc. Oczywiscie wykluczam fotki wakacyjne, w strojach kapielowych, z drinkiem w basenie albo fotka grupowa lub z jakiejs imprezy ???

  Nie pamiętasz hasła

  lub ?

   

  Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się