Forum   grzywny

grzywny

(21 wyników)
 • Grozi mi grzywna za przestępstwo skarbowe. Czy jeżeli nie będę posiadał środków na spłatę grzywny mogę iść do więzienia ?
 • Hello, Witch is the worst bank in the world? Please do as you can to make good selection. I have long experience with some bank and I know how they are. Good luck.
 • Witam, Dostałem wezwanie do zapłatty z Sadu grodzkiego na kwotę 170 zł kosztow sadowych + 800 zł grzywny. Chyba nie musze pisac za co, w każdym razie jesli nie zapłacę to napsiali, że spowoduje to wszczęcie postępowania egzekucyjnego. Nie mam stałej pracy, w zasadzie żadnyc dochodów, swojego mieszkania ani samochodu. Czy karę grzywny można zamienić na kare pozbawienia wolnosci, albo w zawieszeniu jesli tego nie zaplace?
 • Witam Czy mogą mnie zamknąć za niezapłaconą grzywnę. Składałem prośbę o jej umorzenie ze względu na to ze jestem na bezrobociu ale Sąd tego nie uwzglednil stąd to pytanie.
 • Larry jak wygra sprawe , moze kupi sobie prom kosmiczny do kolekcji zabawek.
 • A jak człowiek nie jest w stanie wygospodarować 30 zł na dowód to też urzędnicy go ukarzą? Np. bezrobotny bez prawa do zasiłku, emeryt rencista, student. Czy studentowi musi dać mama lub tato na dowód - kto w tym przypadku będzie ukarany? Ten przepis to paranoja, masa ludzi nie ma dowodu (kradzież, zniszczenie, zguba). Czy przepis ten zmusza do wymiany dowodu czy też posiadania?
 • 16 mln dolarów? To kieszonkowe prezesa jest pewnie wyższe... A dla takiej firmy jak Toyota - to pewnie mniej niż dzienny koszt papieru toaletowego we wszystkich fabrykach na świecie... Amerykanie nisko cenią bezpieczeństwo swoich obywateli...
 • A na jakiej podstawie mozna ukarac kogos za brak dowodu?
 • MIcrosoft jest za potezny - by zostal szybko pokonany - cos jak TPSA - walka trwa, kara za kara i wielkie G z tego.
 • Uczciwy i kompetentny fachowiec PiSdusiów....
 • Witam! Proszę o radę, bo w internecie są sprzeczne opinie na temat kosztów komorniczych. Zasądzono mi grzywnę w wys. 300 zł. Zapłaciłam ją 12 dni po terminie w kasie Sądu. Na drugi dzień przyszło pismo od komornika o wszczeciu postępowania + koszty komornicze 300 zł. Poszłam do komornika z dowodem wpłaty, ale ten stwierdził, że i tak muszę zapłacić te 300 zł. kosztów, mimo, że wpłata nastąpiła przed otrzymaniem pisma. Czy komornik moze żadać zapłaty kosztów, mimo, że nie miał żadnego udzia...
 • Och! Ale dotkliwa kara... "Microsoft reported quarterly revenues of $11.84 billion, up 9 percent from a year earlier." "For fiscal 2006, Microsoft projects revenue between $44 billion to $44.5 billion," www.microsoftmonitor.com/archives/013384.html
 • Witam,wydaje mi sie ze bedzie to najlepsze miejsce do zadania tego pytania. Otoz otrzymalam nakaz zaplaty z firmy powiedzmy X - firma ta ma weksel in blanco na ktorym podpisalam sie wraz z kolezanka Panią Y. I ja aby nie zawracac glowy problemami z sądem oraz ze wzg na niezbyt dobre stosunki miedzy nami itd podpisalam sie w jej imieniu na upoważnieniu do reprezentowania mnie i kolezanki Y przed sadem przez wynajetego przezemnie mecenasa. Znajac zycie sprawa wyszla na jaw, musialam wyslac pi...
 • Witam, mój ojciec ma spore długi . Mama jest w trakcie rozwodu z nim . Nie mieszka z nami i jest wymeldowany. Ale mam pytanie co jeżeli przestanie spłacac te długi za życia? Bo wiem że po śmierci mogę zrobic odrzucenie spadku ale co w trakcie jego życia? Dziekuje.
 • Rzeczywiscie, grzywna w wysokosci 11tys.dolarow jest straszna kara dla Microsoftu. Bill Gates jest okropnie przerazony wysokoscia tej kary (osobisty majatek okolo 60 miliardow dolarow!!).
 • Pisaliście już o sztuczkach psychologicznych firm windykacyjnych z Krukiem na czele. U mnie trafił się komornik mocno szarżujący w groźbach słownych. Przy każdej wizycie tworzy nową historię jak może wyglądać moja przyszłość jeżeli nie zapłacę np.: - sąd może zmienić mi grzywnę na odsiadkę w przypadku gdy nie spłacę kwoty komornikowi; na moje pytanie kto z takim wnioskiem wystąpi komornik twierdzi, że jemu przysługuje takie prawo (?) - sąd może wydać nakaz mojego aresztowania i znieść ...
 • Od kilkunastu lat prowadzę dizalalnośc gospodarczą i od kilku lat (4) niestety nie wyrabiam na ZUS za pracownika i podatki. Co mi grozi???? Konto mam już zablokowane, ruchomości zajęte 3 lata temu.Jestem comiesiąc u poborców z US i jakieś grosze im wplacam ale przy moich zaległosciach są to smieszne pieniądze. Czy mogą mi zamknąć firmę lub wsadzić do więzienia ??? Dziękuję za wypowiedzi.
 • Mam pytanko, mój brat został złapany w sklepie na kradzieży, dostał 500 zł mandatu. Miał do wyboru, albo sąd grodzki, albo mandat kredytowy. Wybrał drugą opcję. Czy jeżeli będzie ociągał się ze spłatą to może trafić do więzienia? Na razie przychodzą ponaglenia od komornika z Urzędu Skarbowego. Pozdrawiam
 • mam pytanko zalegam w zusie na kwote ok 25000 , zus podał mnie do sądu o ukaranie za niepłacenie składek , sąd zaocznie wydał wyrok - grzywnę w wysokości 600 zł - w związku z tym mam pytanko czy jesli pójde po zaswiadczenie o niekaralności to czy je dostane , czy ta kara z zusu sprawi to ze jestem karana ????
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się