Forum   kancelarii prawnych

kancelarii prawnych

(4 wyniki)
  • Interesuje mnie aspekt prowadzenia kancelarii prawnej. Na pisaniu podań i obsłudze prawnej nie tylko firm ale i indywidualnych da się zarobić... Da radę?
  • ...dla mnie to za drogo 200 zł za pytanie !!!!
  • Witam, Rozważam zatrudnienie profesjonalnej kancelarii prawnej do egzekwowania zatorów płatniczych. Mam masę drobnych dłużników, więc niekoniecznie chodzi mi tylko o sprawy sądowe, ale również o możliwość wcześniejszego pokazania klientom, że w razie czego sprawa trafi do profesjonalistów. Na stronie Skarbiec.Biz znalazłem coś takiego: "Ponadto, naszym stałym klientom oferujemy możliwość korzystania z pieczęci windykacyjnej Kancelarii, zwierającej komunikat "Brak zapłaty w ter...
  • Witam, Prowadzę działalność, mam 1 dłużnika, który unika spłaty zaległości. Zastanawiam się jednak, bo faktury jakie mu wystawiałem, wysyłałem mu pocztą, listem poleconym, w związku z tym na tych fakturach nie mam podpisu tegoż dłużnika. Wiem, że zgodnie z prawem nie ma obowiązku podpisywania faktur przelewowych, ale czy nie jest to problem przy próbie sprzedania takiego długu lub windykacji?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?