Forum Zdrowie Zdrowie kobiety Zdrowie kobiety
ZMIEŃ
      guzki tarczycy

guzki tarczycy

(4 wyniki)
    • Czy ktoras z was miala usuwany guzek tarczycy? Wlasnie czekam na wyniki biopsji...moj guz jest twardy , zawiera mikrozwapnienia i ma okolo 3 cm.Lekarz powiedzial ze to moze byc ,,sprawa onkologiczna'' czyli rak:((( Jestem zalamana! czy ktos z was mial cos podobnego?
    • Dziewczyny! Czy biopsja guzka tarczycy jest bolesna?????
    • We wrześniu ubiegłego roku miałam mały zabieg chirurgiczny- usuwanie tłuszczaka z okolic piersi. Wtedy to lekarze zaniepokoili się moją powiększoną wg nim tarczycą. Zrobili mi badania poziomu hromonów tarczycy TSH i wyszły w normie, poprzednie badania sprzed roku rówież były OK. Trochę mnie nastraszyli, więc jak tylko wydobrzałam po zabiegu pobiegłam na usg tarczycy. Okazało się, że mam kilka do kilkunastu guzków różnych wielkości w tym jeden duży ok. 1,9x2,9x0,8 Za tydzień idę na...
    • To znów ja-wybaczcie ,że znów o tym samym ale w czwartek odbieram wynik biopsji..Jestem dobrej myśli,ale..jednak pewien niepokój czai sie...:(.Jak było z tym u was?Ponoć z reguły te guzki sa łagodne?..tak bardzo nie chciałabym iść "pod nóż"..(zwłaszcza że i tak przede mna laparoskopia torbieli endometrialnej na jajniku:(Acha, ten guzek na terczycy miałam już jako dziecko,ale rodzice olali sprawe..to może jest szansa,że nie bede musiała się go pozbywać,skoro tyle lat sobie jest i j...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się