Forum   helpdesk

helpdesk

(4 wyniki)
  • Nie jestem niestety super specjalistą w konkretnej dziedzinie informatyki - a takich poszukują obecnie najwięcej. Pracuję na południu Polski, zajmując się całościową infrastrukturą informatyczną w firmie (120 stanowisk PC, serwery Netware/Linux/NT/W2000/W2003, administracja, helpdesk, rozbudowa i naprawa sprzętu, jednym słowem WSZYSTKO). Obecnie zarabiam 1500 netto. Czy w Warszawie jest szansa na dużo więcej (tak by się opłacało wynająć mieszkanie i by coś jeszcze zostało) ?
  • wkrótce czeka mnie rozmowa na stanowisko konsultanta helpdesku w dużej firmie produkcyjnej. Obowiązki to obsłga użytowników po angielsku, francusku i po polsku rzecz jasna - rozwiązywanie ich podstawowych problemów informatycznych oraz wprowadzanie problemów do systemu. Ma to być praca w systemie 24/7. Dodam, ze nie jestem informatykiem z wykształcenia, byłaby to moja druga praca. Jak myślicie, ile mogę powiedzieć, a na ile mogę realnie liczyć? Aha... chodzi o duże miasto w centralnej P...
  • www.pracuj.pl/oferty/209443.html to tak w ramach relaksu do poczytania ...mam nadzieje ze to pomylka:-))))
  • Witajcie. Jakie są średnio zarobki w takich firmach. Praca z językiem obcym. Jak to wygląda. Jak się pracuje? POzdrowienia&dzieki z góry.
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?