Forum   hubertus

hubertus

(3 wyniki)
  • szukajac czegos wlazlam na strone www. hubertus. cz i to byl moj blad, gdyz teraz nie moge wylaczyc komputera normalnie,gdyz twierdzi mi system,ze aplikacja hubertus jest uruchomiona i nie moze jej zakonczyc. Skanowalam komputer mksem i ad awarem i nic nie wykryl... Probowalam znalezc i usunac tego hubertusa przez "znajdz",ale tez tego nie znalazl. Czy ktos moze mi cos poradzic?dzieki.
  • Witam, Mam wrażenie, że jesteś jednym z pomysłodawców (założycieli?) forum, a z pewnością jedną z najbardziej aktywnych osób na forum (które notabene ma 63 posty - więc bez szału...). Mam taki pomysł: chodzi mi o stworzenie forum wymiany poglądów i współpracy dla firm/osób przygotowujących wnioski. Sami wszyscy wiemy jakie są realia i z jakimi problemami się często borykamy, a nikt (z RIF-em na czele) nie może pomóc - wówczas warto przekonsultować swoje wątpliwości z kimś, kt...
  • Tak, sądzę, że taki zawód jak wolny strzelec wkrótce będzie na topie. Już teraz na portalu ngo.pl pojawia się mnóstwo ofert pracy dla takich koordynatorów na czas realizacji projektu. Ja właśnie idę tym torem i 1.01. zamieniam (z własnej woli:) ciepłą posadkę w UG na niepewne jutro uzależnione od liczby zleceń :) Słowo się (dziś) wójtowi rzekło, kobyłka u płotu...ech - życie, ale bez ryzyka nie ma zabawy:) pozdrawiam (jakby co jestem do wziecia :-)
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?