Forum Kuchnia Przepisy
ZMIEŃ
      imbir

imbir

(5 wyników)
    • Imbir(7)

Uielbiam imbir, choć niestety wśród moich znajomych jest mało popularny. A wg mnie jest to wspaniała sprawa. suszony imbir dodaję do sosów pikantnych, przez co smak robi się ciekawszy, dodaję go tez do kawy lub kakao. Poza tym świeży imbir zaparzony z herbata lub zupełnie sam jest świetny w przypadku silnych bóli menstruacyjnych - kilka dni wczesniej zacząć pić 1-2 razy dziennie napar, a bóle znikają lub bardzo łagodnieją. Imbir jest świetny z drobiem, do indyka roię sosik smietanowy z...
    • brak komentarzy spowodowany nieufnością, jaką może budzić nazwisko ;)
    • Jest doskonała. Polecam ją każdemu ze znajomych
    • często pijam zielona herbatę z imbirem. Do wyparzonego czajniczka wsypuję zieloną herbatę + kilka plasterków świeżego imbiru. Zalewam wrzątkiem i parzę najwyżej 3 minuty.Polecam.
    • UWAGA UWAGA UWAGA!!!!!!!!!! Organizm przeciętnego europejczyka nie jest przystosowany do zjedzenia takiego dania (w indiach potafią zjeść nawet szkło)!!!! Ja dałem tylko 4 papryczki chili i jadalne było tylko z dużą ilością makaronu!!! Oczywiście musiało być popite litrem maślanki. Poza tym przepis jest chyba na 10 osób. Niemniej jednak danie ma ogromny potencjał, który postanowiłem wykorzystać. Dla dwuch (małojedzących) osób wystarczy: - pół papryczki chili - duża pojedyńcza pi...
    Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się