Forum Kuchnia Napoje
ZMIEŃ
      imbir

imbir

(5 wyników)
    • Może wiecie? Moja koleżanka kilka lat temu robiła takie piwo, ale przepis gdzieś się zapodział... A straszną mam ochotę zrobić takie piwko... Pamiętam, że przepis był prosty, wykorzystywało się taki sproszkowany imbir, nie potrzebna była skomplikowana aparatura piwowarska ani podpiwek... Rozlewało się to do takich zamykanych butelek (starsi pamiętają taką oranżadę) i trzymało jakiś czas w piwnicy... Pomóżcie.
    • Jak podawać grzane piwko? Ja osobiście nalewam ów napój do ceramiczego kubeczka. A przyrządzam je tak- piwko, 2 goździki, szczypta imbiru, cynamonu, łyżka miodu, łyżka bądź 2 soku malinowego. Trochę słodkie, ale ja właśnie takie lubię. Gorące, idealne na takie właśnie jesienne wieczory. I do łóżeczka.
    • jak zrobic kawe z cynamonem? Moze to głupie pytanie ale jakos nie wiem czy wsypanie cynamonu do filizanki z napojem to własnie przpis na taka kawe... A jesli tak to ile tego cynamonu? A moze znacie cos lepszego(bez procentow) jako dodatek rozgrzewajacy?
    • Czyście o tym słyszeli? Można robić w domu. Ostre, bezalkoholowe, "przegryza" w żołądku. Chcecie?
    • Slyszala o jakims nowym na polskim rynku,moze wiecie jak sie dokladnie nazywa i gdzie mozna je dostac? Anka
    Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się