Forum   pacjentów

pacjentów

(9 wyników)
  • Ocziwiście nie neguję że empatia i uprzejmość w zawodzie lekarze jest ważna, zresztą jak i w każdym innym, ale mam wrażenie że trochę się z tym przesadza. Problem polskiej służby zdrowia nie leży w z natury gburowatych i niekomunikatywnych lekarzach ale w za małej ilości pieniedzy i złym zarządzaniu tym co jest. Kolejek nie "wymyślili" sobie przecież lekarze tylko NFZ po przez limitowanie ilości zabiegów za które płaci. Poza tym cały personel medyczny jest przepracowany. Ci ludz...
  • a kto obroni pacjent w sytuacji: "zabieg należy wykonać jak najszybciej inaczej może pan stracić nogę, ale do szpitala przyjąć mogę najwcześniej za 7 miesięcy...chyba, że ma pan 2000 zł".
  • Prowadzę taki,duzo sie musiałam uczyć a mimo to okropnie ciązy mi branie pieniedzy od ludzi.Chyba nie zdawałam sobie sprawy jak bardzo tkwię w mentalności socjalistycznej,gdy płaca nalezy do pracodawcy.Jestem na wczesniejszej/bardzo małej/emeryturze,próbowalam pracować w N.ZOZ-ie ale tam z kolei lekarze nie kierują pacjentów do psychologa z obawy,ze sami nie zarobią/niestety,tak jest/.Nie zawsze mam poczucie dobrze wykonanej sesji,strasznie mi to ciąży i zastanawiam się,czy nie zr...
  • Jak uprzejmie podejść do lekarza aby Ci wypełnili ankiete i przeprosić pacjentów. Co lubią lekarze a czego nie lubią. Proszę o pomoc?
  • nareszcie może skończy się 26-cio godzinna doba
  • Czy to naprawde tak trudne do zorganizowania, by kazdy lekarz mial w gabinecie komputer + drukarke i w takiej formie wypisywal recepty?!?
  • Okazalo sie to co dzialo sie od dawne Przedstawiciele Medyczni to nie jakas prestiżowa praca lecz zajęcie promujące korupcję w Polsce. Wydawało się że majac takie gadżety czyli: samochod, telefon i garść długopisów sa jakby elitą. Rzeczywistość okazała sie inna. Przedstawiciele Medyczni to RAK, NOWOTWÓR na służbie zdrowia a tracą na tym najbardziej pacjenci. Szerzą korupcję, nakłaniają do niej i psują ludzi. Reasumując - ta praca to wstyd. Nie można mieć szacunku do tego zawodu.
  • podobno są szpitale gdzie lekarze zarabiają 700 zł na rękę a Ty mówisz że 1000 to mało. Przecież możesz dorobić dyżurami!
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?