Forum   jak rzucić palenie

jak rzucić palenie

(6 wyników)
  • mam mały problem,obiecałam najblizszej mi osobie, że rzuce palenie, i on myśli, że faktycznie tak jest od tygodnia...jednak nie moge powstrzymać się przed tym jednym-dwoma dziennie.źle sie czuje, oszukując go, a nie mogę przyznac się, że mi się nie udało, bo to już nie pierwszy raz.Naprawde chcialabym nie palić, ale jakoś nie mogę..jakieś pomysły??
  • po 30 latach palenia 30 papierosów dziennie cisnienie wróciło do normy po kilku dniach oszczędziłem ok. 2.300 złotych tętno spadło o 15 uderzeń na minutę (licząc średnio) tj: serce oszczędza 21.600 uderzeń w ciągu doby czyli serce oszczędza 670.000 uderzeń w ciągu miesiąca czyli w ciągu tego roku serce skurczyło się prawie 8 milionów razy mniej!!! dobre, co? o sprawności seksualnej nie wspomnę naprawdę było warto
  • dwukrotnie nie paliłam przez ok rok. ale zawsze tyłam, no i wracałam do palenia. tylko nie mówcie mi,że później schudnę, bo nie chudłam. nie obżerałam sie. dlaczego sie tyje?
  • Mam 20 lat, pale papierosy od sześciu z jedną przerwą cztero miesięczną. Jak chce rzucić palenie to udaje mi sie to od razu, z dnia na dzień, ale po jakimś czasie powracam do nałogu ponieważ durzo podrórzuje co wiąże cię ze stresem. Powiedzcie co mam zrobić??
  • Wiem że najlepszą metodą jest silna wola, ale co jak jej sie nie ma, zawsze jak myslę o rzuceniu to mi się robi dziwnie smutno, mój chłopak nie pali i w zasadzie ze względu na niego chciałabym rzucic, może ktoś zna jakieś sposoby bede wdzięczna za każdą radę Dzieki
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się