Forum   jaktorów

jaktorów

(10 wyników)
  • Dzień dobry, szukamy pani/pań do sprzątania domu pod Jaktorowem. Jest świeżo po wybudowaniu, więc pracy niemało (mycie glazury, płytek, okien, etc.). Oferuję transport z/do stacji kolejowej w Jaktorowie - pociąg z centrum Warszawy jedzie ok. 40 minut. Pozdrawiam Marcin Ramotowski tel. 695 337 924
  • Przez 3 lata od urodzenia (1960 - 1963) mieszkałem w "Stolicy Tura". Co dziś słychać w miejscowości, w której zaczyna się CMK?
  • I po zabawie.... tu nie rondo trzeba blokować - tu na tory trzeba wyjść. "[b]Szczęśliwa wieś prezesa PKP[/b] Mariusz Jałoszewski, Anita Karwowska Wieś Jaktorów pod Warszawą dostanie od kolei dwa bezkolizyjne przejazdy przez tory. Sąsiednie miasta pękają z zazdrości. Na przykład 55-tysięczny i zakorkowany Pruszków ma tylko jeden wiadukt. I pytają, czy Jaktorów ma szczęście, że mieszka tam prezes PKP Jaktorów leży przy ruchliwej trasie kolejowej z Warszawy do Łodzi oraz Centralnej Magi...
  • a pamiętam czasy , kiedy Broń grała w II , a Radomiak w I-ej lidze .....
  • PKP, nic dodać, nic ująć.
  • Wpadnie na tak genialny pomysł jak budowanie tanich mieszkań, w hiszpanii to działa w polsce chyba też zadziała gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,33181,5951550,Cud_mieszkaniowy_w_dotknietej_kryzysem_Hiszpanii_.html Z chwilę pewnie ktoś napisze że u nas są droższe materiały, praca, ziemia, a w ogóle to Polacy maja bardzo dużo kasy i lubią kupować drogo:)
  • Pieniądze czekają. Tylko brać! Ciekawe ile będzie w tym roku inicjatyw z naszego miasta? :) www.gazetawpr.pl/BoxInfoPositions/918/1/all/Zdobadz-Grant-I-Dzialaj-Lokalnie.html ----------------------------------------- Nie daj się zwyciężyć złu, ale zło dobrem zwyciężaj! (Rz 12,21)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?