Forum   jan twardowski

jan twardowski

(5 wyników)
  • Moim ukochanym wierszem ks.Twardowskiego jest "Kiedy mówisz" który dla mnie jest kwintesencją naszego istenienia na ziemi
  • 18 stycznia późnym wieczorem zmarł Jan Twardowski - ksiądz-poeta. Był autorem jednego z najsłynniejszych polskich wierszy "Spieszmy się", w którym pisał: "Spieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą...". Chcemy dowiedzieć się, jakie jeszcze wiersze ks. Twardowskiego najbardziej Was poruszają, jakie utkwiły Wam najbardziej w pamięci, które najbardziej się z Nim kojarzą. Wpisujcie tytuły, cytaty. Najpopularniejsze wiersze ukażą się w sobotniej "Gazecie Wyborczej".
  • Ks. Jan Twardowski nie żyje Zmarł Ks. Jan Twardowski, jeden z najpopularniejszych polskich poetów, niezwykły człowiek. Miał 91 lat.
  • Drogi Solenizancie! Wszystkiego Najlepszego - przede wszystkim duuuużo zdrowia i serdeczne Bóg zapłać za Twoją Poezję, która jest z nami od tylu lat. Szczególnie dziękuję za słowa, które pomogły mi w trudnych chwilach, gdy odchodził Maks - mój czworonożny Przyjaciel: "- Bóg zapłać Panie Boże bo podał mi łapę Pies co książek nie czyta i wierszy nie pisze." __________________________________________ CZEKANIE Popatrz na psa uwiązanego przed sklepem o swym panu myśli ...
  • wiersz byl o tematyce Świąt Bożego Narodzenia nie jest to "wigilia" ani "wigilia staroświecka" byly w nim frazy: "żeby nam się wszystko uprościło" "pomódlmy sie w dzień świętego rozwiązania" wiem-sa wyszukiwarki, ale one tego nie znalazly stad pytanie z gory dziekuje,życząc Świąt spokojnych:)
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się