Forum   funkcją

funkcją

(9 wyników)
  • Co się dzieje z tymi kopertami depozytowymi w podajnikach? W niedzielę zarówno w Katowicach jak i w Sosnowcu i w Chorzowie w kilku placówkach nie były uzupełnione w bankomatach koperty depozytowe. Czy coś Wam wiadomo na ten temat? Czyżby PKO BP S.A. zrezygnowało z tej usługi? Pozdrawiam. -------------------------------------- Pożyteczna i zdrowa - ... funkcja depozytowa! ;-)
  • czy może ktoś coś słyszał o takim projekcie (sprzedawca z funkcją kasjera- chodzi o małe oddziały)?? bo to chyba jakaś paranoja...
  • Witam, Nie sądzicie, że dobrzeby było wzorem innych banków wprowadzić zamiast funkcji depozytowej bankomatu wpłatomaty?
  • witam, mam maly problem, otóż: moja siostra ma siec sklepow(narazie 5)jestem tam zatrudniony jako koordynator, co robie? w sumie wszystko: zaopatruje w towar rozliaczam kaske sprawdzam pracownikow wlasciwie prawie to co sama szefowa..ale nie wiem jak nazwac swoja pozycje? koordynator wydaje mi sie zbyt kiepski.. manager? dziwne, cos ala wspolszef, ale jak to inaczej nazwac?
  • Szukamy administratorow AD5-AD7 na listach rezerwowych AD9-AD12 - mozecie przylaczyc sie do pozwu do Sądu d.s Służby Publicznej.
  • Pracownik, który ponad 55 godzin w tygodniu spędza w pracy, może cierpieć na obniżenie funkcji poznawczych (badania Naukowców z Instytutu Medycyny Pracy w Helsinkach) a ci którzy nieustannie pracują w ten sposób przez dłuższy okres osiągnięcia wieku średniego mają uboższe słownictwo i myślenie przyczynowo-skutkowe. Takie łagodne upośledzenie funkcji poznawczych to dokładnie takie same objawy z jakimi spotykamy się w pierwszej fazie rozwoju Alzheimera. Więcej szczegółów na blogu serwi...
  • ksero(7)

    Czy ktoś mógłby mi podać jakiś link do instrukcji obsługi kserokopiarki? Szukam pracy i ta umiejętność by się przydała. Niby to nic trudnego, ale nie mogę w internecie nic takiego znaleźć. Jak to możliwe, żeby tak banalnej rzeczy nie można było znaleźć w necie.
  • Jeśli pracodawca wymaga znajomości Excela , to znaczy, że jakich funkcji będzie wymagał czy tez jakich zadań?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się