Forum   jan wyrowiński

jan wyrowiński

(5 wyników)
  • Super, ze jestem pierwsza;) Mam nadzieje, ze ten skromny a pracowity i uczciwy kandydat zdobedzie odpowiednia ilosc glosow dla zarzadznia Toruniem.
  • I co Jasiu tak jak wszyscy karierowicze,aby było koryto i przy żłobie,a myślałem jak kiedyś na Ciebie głosowałem,że Ty do nich nie należysz-Grubo się myliłem-Skreślam Cię jako człowieka.Koryto to dla Ciebie świętość.D N O .
  • kolejny głos tym razem znanego i wyważonego polityka w sprawie TV Regionalnej. Wszyscy ludzie to potwierdzaja. Bydgoszczanie , nie zastanawia to was?
  • Załozyłem watek pod artykułem ale go tu nie umieściło zatem - powtarzam Rozmowa z Janem Wyrowińskim Autor: Gość: krotki Data: 11-11-2002 22:38 IP: proxy / 217.96.43.* Jan Wyrowiński: Przewagą Zaleskiego, a moją słabością było to, że byłem jedynym kandydatem, który identyfikował się ze starym zarządem miasta. Brawo Panie W. szkoda że nie czytałeś Pan tego forum niejaki krotki -czyli ja - pisał już we wrzesniu!! Autor: Gość: krotki IP: 217.96.43.* Data: 26-0...
  • Pan kandydat niezależny Wyrowiński Jan już przyjął poparcie kolegi partyjnego Janczarskiego Jerzego znanego z przekrętów dochodzących w podległej mu oświacie toruńskiej.Teraz przyjmuje inne poparcie.Wyrażnie widać tak silny ciąg do koryta że panu kandydatowi nie straszne było by poparcie nawet św.Mikołaja.Doskwiera mu bezrobocie , oj doskwiera.- , jak pieńkowi siekiera. P WYBORY 2002. Przetasowania po prawej stronie Strześniewski z Wyrowińskim Obecni rajcy AWS, w tym wicep...
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się