Forum Komputery SAP R/3
ZMIEŃ
      java

java

(4 wyniki)
    • Jestem bardzo początkującym abaper-em i z tego powodu chciałem się zapytać która "metoda" pisania aplikacji jest bardziej popularna w komercyjnych projektach tj: pisanie przy użyciu środowiska SapNetWeaver for java (czyli praktycznie eclipse pod sapa), czy samego NetWeaver-a. Obecnie pisze pierwsze programy na tym drugim. Jeżeli napisałem to trochę lamersko z góry przepraszam. pozdrawiam janek
    • zastanawiam sie w co bardziej uderzyc, JAVA staje sie coraz mocniejsza w SAPie ale nie wiem jak bardzo bedzie ten jeżyk użyteczny vs. standardowe pisanie programów ABAPowych Jest jakis krotki opis co mozna zrobić teraz w SAPIE przy uzyciu JAVY? Wasze opinie
    • Witam ponownie, Wymyslilem sobie ze sciagne sobie tego SAPa pod Linuxa i napotkalem maly problem... Otoz tyle tego i niewiadomo co do czego z czym sie je itp.. Moze ktos z "wyjadaczy" przyblizy nam co to jest "SAP Web Application Server on Linux" czy "SAP NetWeaver on Linux and MaxDB".. Ktory sciagnac? I jak wyglada ten SAP w porwnaniu do tego ktorego sie wdraza.. A konkretnie czy mozna sie czegos nauczyc skoro pisza ze "The evaluation CDs do not include any business applicati...
    • Wlasnie podpisalem oferte pracy z SAPem w dziale Human Resources. Zaczynam za dwa tygodnie. Biuro zanjduje sie na przedmiesciach Filadelfi i jest to glowna centrala na Ameryke Pn. O tym ze dochody i swiadczenia w tej firmie sa bardzo dobre juz sie przekonalem. Chcialbym jednak sie troche dowiedziec jakie klimaty sa w tej firmie i jak ogolnie sie w w niej pracuje? Jesli sa na tym formum jacys pracownicy SAPa bardzo porsze o komentarze.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się