job

(9 wyników)
  • Szukam kontaktu z osobami, które zostały oszukane przez firmę Easy Job, organizującą wyjazdy do pracy do Anglii i Niemiec. Kontakt: alemaria@interia.pl
  • Jesli cokolwiek wiecie na temat tej firmy podzielcie sie, proszę :-)
  • Słyszał ktoś o JobLog Sp. z o.o.? Szukają kobiet do prac biurowych w Niemczech z b.dobra zanjomością niemieckiego. Wiem, że tam jakieś osoby już były, ale po tygodniu wróciły. Mam z nimi wyjechać a nie wiem czy są uczciwi!
  • Spanish enterprise loocking for girls to work in bars and restaurants oll over spain. we ofer: place to live, transport , and overage from 3 to 6000euros per month we ask: Ages between 18 and 30 years old.good loocking and no police problems. intereset for more info call to: 00351960480741 or e-mail to jaime731p@hotmail.com pimientaverde4@yahoo.es
  • Witam znalazłem ciekawą oferte z firmy PolishJob, i nie wiem czy mogę zaufać tej firmie zwłaszcza że pomagają w załatwieniu pracy i biorą za to pieniądze. Nie chciał bym być kolejną ofiarą naciągacza, więc proszę pomuszcie.
  • Jestem mloda, ambitna, jedyna w swoim rodzaju osoba, ktora chetnie pracowalaby dla sredniej lub duzej firmy majacej swoje siedziby zarowno w Polsce jak I w Anglii, najlepiej w Jestem mloda, ambitna, jedyna w swoim rodzaju osoba, ktora chetnie pracowalaby dla sredniej lub duzej firmy majacej swoje siedziby zarowno w Polsce jak I w Anglii, najlepiej w okolicach Londynu, albo firmie whodzacej dopiero na angielski rynek … Chetnie wykonywalabym role jako agent (posrednik w zalatwi...
  • zastanawiam się nad wyjazdem i nie wiem .straszą na czacie że cho,cho. znam sie na robocie ,z językiem to gorzej ,ale trzy lata się uczyłem.więc ? co Wy na to? POZDRO.
  • Dostałam propozycję pracy zbiór truskawek/Niemcy/ od .30,07 o ile się oriętuję to zbiory zaczynaja się w maju.Czy ktoś z nimi wyjechał dalej niz Konin ?
  • witam wszystkich prosilbym kazdego kto sie orientuje w tym temacie o wszystko co zwiazane z praca spawacza w irlandi
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się