job

(5 wyników)
  • Witam, Mam pytanie do tych z was ktorzy znalezli prace w USA lub Kanadzie bedac w Europie, nie majac stalego pobytu ani wizy pracowniczej w.w krajach. W jaki sposob poradziliscie sobie z interview z pracodawca? Czy specjalnie jechaliscie do US lub Kanady czy rozmowa odbyla sie przez telefon lub internet? MAm juz ktorys przypadek z kolei kiedy pracodawca zaprasza mnie na interview i powiem szczerze ze nie wiem w jaki sposob do tego podejsc. Czy jechac i pokrywac koszty po...
  • I'm looking for a job (only serious offers) in Russia. I will be grateful for websites of recrutation offices - equivalents of polish job.pl, praca.onet.pl etc. An ideal workplace is expected to be in financial or controlling department as well as from econometry and statistic field. Languages: english, spanish, russian, german. University degree. --- Personal information for retards - no, I have not made any mistake when choosing the forum
  • Jak znaleźć kontraktora, który zaoferowałby mi legalną pracę w USA (Social Seciurite itp). Mam 41 lat, jestem kobietą.
  • Looking for experienced C++/C#/.net/Java/Unix programmers to work on consulting projects. Candidates should have Ms/Phd in either: computer science, mathematics, statistics, physics or other quantitative discipline, outstanding communication skills, spoken and written, are a must. Visa and Green Card sponsorship are available to qualified candidates. Please send resume to: moniaandrew@hotmail.com
  • Witam, Jeżeli ktoś z Państwa jest zainteresowany podjęciem pracy w Nowej Zelandii, proszę o kontakt: info@kiwi-job.pl Pozdrawiam, Kiwuska
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się