Forum   kłodzko

kłodzko

(180 wyników)
 • Ech, żeby odbudowano odcinek z Kudowy do Nachodu...
 • Zajrzałam, powiedziałam dzien dobry, o Kotlinie Kłodzkiej poczytać chciałam, niczego nie znalazłam, mówię więc do widzenia i się wynoszę, ale obiecuję, wrócę. Mnie Kotlina Kłodzka kojarzy się tylko z deszczem. Obóz wędrowny - dwa tygodnie padało. Karpacz, wczasy - dwa tygodnie padało. Międzygórze, wczasy - dwa tygodnie padało. Czy tam kiedykolwiek świeci słońce?
 • Kłodzko, brawo, piękne miasto zasługuje na rewitalizację wszystkiego, co zabytkowe, historyczne. Jak to jest, myśli się przy takich newsach, że tyle miast się rozwija a są takie, które się tragicznie cofają. W Kotlinie Kłodzkiej dobrze się mają kurorty skupione w Zespole Uzdrowisk Kłodzkich i bardzo źle najstarsze w Europie - doskonałe miejsce lecznicze jakim jest Lądek Zdrój z wodami termalnymi o cudownych właściwościach. A ile tam miejsc historycznych, jaka przyroda! Niestety natura nie je...
 • Może któras z Was doradzić jak najlepiej zimową porą dojechać do Kołodzka (konkretnie to o Stornie Śląskie mi chodzi, ale Kłodzko bardziej znane)? W piatek jedziemy na ferię i tak się zastanawiam czy mamy jakś wybór bo droga na Wrocław zawsze mi się koszmarnie kojarzyła.
 • Pedofilów pewien oszust z PO obiecywał KASTROWAĆ. Co sprawiło, ze zmienił zdanie? Może wizyta POLAŃSKIEGO...?
 • słyszałam, że w kłodzku jest niesamowita wróżka, która potrafi przewidziec wiele patrząc na zdjęcie. czy ktos ja może kojarzy???
 • Witam i pozwalam sobie zauważyć, że w dziedzinie lekceważenie pasażerów i dbania o to, by ich podróż przebiegała w jak najgorszych warunkach, PKP Przewozy Regionalne nadal pozostaje poza wszelką konkurencją. Pociąg z Kudowy Zdrój do Wrocławia Głównego(dalej na Poznań), odjazd z Kłodzka Miasta godzina 9.02. Na peronie dużo ludzi, turyści, studenci, osoby z plecakami, rodziny z dziećmi. Upał. Podjeżdża pociąg, wyjątkowo punktualnie, wioząc aż 2 wagony!!! Z Kudowy do Wrocławia dumny poc...
 • Zarys historii Kłodzka Kłodzko jest najstarszą osadą Ziemi Kłodzkiej. Pierwsza wzmianka o istnieniu grodu obronnego o nazwie Kłodzko pochodzi z 981 roku z kronik Kosmasa. Przekaz Kosmasa nie daje nam jednak pewności co do wyglądu najdawniejszego Kłodzka, jego dokładnej lokalizacji ani też nie pozwala ściśle określić daty jego założenia. Usytuowanie miasta na "bursztynowym szlaku" znalezione podczas nielicznych prac archeologicznych oraz rzymskie monety, pozwalają przypuszcza...
 • Dobre kobiety, znacie jakieś fajne knajpy z dobrą kuchnią i kącikiem dla dzieciaka w okolicach Kłodzka (od Bardo po Duszniki Zdrój, od Srebrnej Góry po Lądek Zdrój) ? Zależy mi raczej na tym pierwszym niż drugim, bo dziecię cywilizowane jest i restauracyjnie obyte, nie lata z dzikim wrzaskiem miedzy stolikami ;) Gastronautom.pl od jakiegoś czasu już nie ufam, jakby ktos pytał. Ceny tez wole niższe, niż wyższe ;)
 • Szukam jakiegos gospodarstwa agroturystycznego albo pensjonatu w tamtym rejonie. W googlach duzo ofert ale wolałabym cos polecanego.
 • Pomysł rewelacyjny. Obawiam się jednak, że zgodnie z nową kłodzką świecką tradycją mieszkańcy zabronią gościom parkowania w pobliżu nowych atrakcji turystycznych.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się