kamery

(3 wyniki)
  • Już w porządku na komputerze po wirusa a sprawa nie dziala połączyć kamera ineternetowa. Bo chcę zobaczyć czat kamera. Nic nie działa połaczyć.. jak robię?? Chyba myślę, że zablokowanie lub innego?!
  • To jest sony. W momencie, kiedy ja wlączę, wywala wszystkie programy, jakie moglyby ściągać obraz z niej. To idzie przez USB, dodam, ze na tym samym kablu chodzi tez aparat foto, z nim nie ma problemow, a jak tylko odpalę kamerkę, od razu wszystko zdycha. Wkleje jeszcze hijack log, pomózcie proszę, nie znam się na tym kompletnie. Logfile of HijackThis v1.98.0 Scan saved at 08:04:31, on 05-02-2005 Platform: Windows XP Dodatek SP. 1 (WinNT 5.01.2600) MSIE: Internet Explorer v6.00 ...
  • Wirus?(5)

Witam Od kilku dni nie dziala mi kamerka internetowa w laptopie (Toshiba). Gdy chce ja wlaczyc wyskakuje komunikat ze jest jakis problem z driverami. Jednoczesnie komputer wiesza sie gdy probuje go przeskanowac jakims antivirusem (mam avasta, probowalam tez kilku skanerow online). Zauwazylam ze dzieje sie to podczas skanowania folderu Windows\System32\DriverStore\Filerepository. Co mozna z tym zrobic? I co moglo sie stac z driverami do kamery? Nie wiem czy ma to jakies znaczenie ale ma...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się