Forum   kamienie w woreczku żółciowym

kamienie w woreczku żółciowym

(10 wyników)
  • czy jest zasadność robienia gastroskopii po zrobionym usg jamy brzusznej i zdiagnozowaniu kamieni w woreczku żółciowym? Od kilku miesięcy odczuwałam bardzo silne i bolesne skurcze i lekarz robiacy usg potwierdził, że kamienie mogą być i najprawdopodobniej są ich przyczyną. Zatem czy mogę oszczędzić sobie tego badania? Prosze o opinie. Pozdrawiam.
  • Chciałem zapytać jakie są objawy przy kamieniach w woreczku żółciowym. Wiem, że objawia się to silnymi bólami w okolicach wątroby. U mojej mamy stwierdzono włąśnie tą chorobę, chociaż objawy ma zupełnie inne i zastanawiam się czy to dobra diagnoza. Bardziej odczuwa ból w samym żółądku i ma odczucia duszności po wiekszym posiłku natomiast nie skarzy się co jest bardzo dziwne na bol samej watroby. Czy to jest możliwe, żeby to były kamienie?? Prosze o Wasze opinie
  • proszę o odpowiedź. podczas badania usg stwierdzono kamienie w woreczku żółciowym. Dotychczas nie dawały żadnych większych dolegliwości. Czy oprócz radykalnych metod pozbycia się ich (operacja, laparoskopia) istnieją inne, "domowe" sposoby na walkę z nimi? z góry dziękuję.
  • UsG wykazało kamienie w woreczku żółciowym (3cm). Czy homeopatia może być pomocna w tym przypadku. Lekarz wysyła mnie jak najszybciej na operację. Czy ktoś rozpuścił sobie kamienie w woreczku żółciowym przy pomocy homeopatii? Napiszcie. Zapisałam się do dr Oczkowskiego z W-wy.
  • U mnie w rodzinie nikt nie miał kamicy żółciowej. Ja mam. Dwa lata temu na USG wyszedł mi kamień o średnicy 1 cm. Nic z tym nie robię, nie boli mnie, chociaż jakieś tam wstydliwe dolegliwości bywają ( często nadęty brzuchal ). Skąd mi się to wzięło? Czy "słabe nerwy" mogą mieć na to wpływ?
  • Witam i prosze o pomoc, czy mając 3 kamienie pół centymetrowej wielkości musze się poddać operacji? Czy mogę żyć z nimi,jakie są ewentualne tego konsekwencje,prosze o Wasze zdania i z góry dziękuję.
  • mam kamienie w woreczku żółciowym i ciągłe kolki,do tego nie może mi się odbic,ciągle mi ciezko na zoładku,pomóżcie co mam zrobić!!!!!czy laparoskopia jest bezpieczna!!!bardzo sie tego boję,bo u nas jedna dziewczyna od tego umarła bo coś jej żle zrobili,proszę pomóżcie
  • Witam, szukam kogoś, kto ostatnio poddał się operacji woreczka żółciowego, bo i mnie to czeka niebawem. Czy usuwa się cały woreczek, czy tylko kamienie? Jakie wrażenia po laparoskopii? I po narkozie? Czemu nie mozna tego zrobić w znieczuleniu zewnątrzoponowym? Juz nie chcę pluć żółcią:)), no i ataki kolki wątyrobowej są nie do zniesienia, ale jednak boję się operacji:(
  • właśnie potwierdzono usg ze mam w moim woreczku liczne złogi. jeszcze 4 lata temu byl w stanie idealnym. Od jakiegoś czasu zle sie czułam no i wyszło....ze mam kamienie.Nie wiem co mam robić, na co uważać,może mozna się jakos pozbyc tych kamieni bez konieczności wycinania woreczka?! w końcu jak jest, to do czegoś jest potrzebny! nie wiem co zrobić i boję się.Możecie mi coś powiedziec,doradzic...proszę.agnieszka
  • Jak w tytule. Mam ibs, stosuję duspatalin, który łącznie z dietką działa dosyć dobrze. Widzę poprawę. Nie jest tak okropnie jak było jeszcze jakiś czas temu. Nie mogę sobie tylko poradzić z tym bulgotaniem obrzydliwym. Jest na to jakiś sposób?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?