Forum   koszty pracy

koszty pracy

(8 wyników)
  • Gdyby były takie wysokie jak to sie powszechnie mówi to nie byloby w Polsce tej fali inwestycji która jest obecnie, firmy przenoszą do nas produkcję z zachodu, tworzą nowe centra finansowe i outsorcingowe. Czyli jednak mówienie o wysokich kosztach pracy generalnie nie jest prawdą. Co o tym myślicie?
  • Tytuł na stronie głównej: "Ile kosztuje firmę jeden pracownik miesięcznie?". Powinni byś chyba: Ile miesięcznie kosztuje firmę jeden pracownik.
  • Problem w tym ze Lepper jest blizszy Kaczynskim zwlaszcza jesli chodzi o gospodarke
  • .
  • Dzisiaj w portalu Bankier ukazał się artykuł Pana Bartosza Niedzielskiego (jeśli fakt zacytowania łamie jakiekolwiek prawa, proszę o skasowanie) i oczom nie wierzyłem gdy przeczytałem poniższy fragment: "Sytuacja ta jest wynikiem tego, że koszty pracy w pozostałych gospodarkach UE – zwłaszcza tych, które odnotowują dziś wysoką dynamikę rozwoju – rosną szybciej niż w Polsce. Tylko na przestrzeni ubiegłego roku koszty pracy wzrosły m.in. na Litwie – o 19 proc., w Estonii...
  • Zastanawiam się która partia w Polsce jest w stanie zlikwidować bezrobocie, czy wogóle warto iść na wybory bo mam wrażenie że kolejne partie czekają w kolejce do rozkradania naszego kraju. Dziwne że Polska która pierwsza zaczęła przemiany w Europie wschodniej jest w tyle nawet za niektórymi byłymi republikami radzieckimi.
  • Potrzebuje żeby mi ktoś obliczył różnicę między zarobkami netto w przypadku umowy o dzieło i umowy zlecenie np. umowa o dzielo: podstawa 800zl pracownik dostaje z tego 800zl -20% podatku umowa zlecenie ( w sytuacji gdy jest to jedyna umowa, pracownik nie jest studentem wiec pracodawca placi ubezpieczenie zdrowotne rentowe i podatki) podstawa 800zl : ile dostanie praconik na rekę? ile wyda pracodawca?
  • Zatrudnienie zmywacza garów w Londynie jest dalej droższe niż w Polsce, a jednak trudniej znaleźć pracownika w Anglii niż tutaj...
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się