Forum Pomoc O forum
ZMIEŃ
      kasowanie

kasowanie

(43 wyniki)
    • z szybkością błyskawicy. Wczoraj na forum o moderacji napisałam post na temat pewnego niesprawiedliwego skasowania pewnej nieobraźliwej i niewulgarnej wypowiedzi. Dodatkowo (teraz wiem,że robić tego nie należy) pozwoliłam sobie na kulturalną aczkolwiek szczerą krytykę tutejszych moderatorów (ogólną-nie personalną),którzy często-gęsto (każdy forumowicz o stażu dłuższym niż 3 miesiące na pewno to nieraz zauważył) kasują kontrowersyjne ale niechamskie wypowiedzi za to przymykają oczy na prawdz...
    • nie zawierajace obrazliwych tresci ani wulgaryzmow a stanowiace jedynie ostra dyskusje?I prosze nie odsylac mnie do Netykiety bo ta znam.
    • Kasowanie(50)

Szanowny Administratorze, Proszę o wyjaśnienie dlaczego wszystkie moje odpowiedzi na działania trolla, Pana Andrzeja Kanieckiego, vel radca alias OjciecDawida, są kasowane. Od wielu lat nie reagujecie na jego zachowanie, nie kasujecie Jego wypowiedzi, a człowiek ten został skazany prawomocnym wyrokiem za naruszenie dóbr osobistych (i nadal wymienia dane osobowe tych osób w Internecie). Państwo nie reagujecie na to, macie za nic jego działania i zatarcie skazania oraz wyroki dla Kanieckiego...
    • ma nick swinia_morska bez zadnego wyjasnienia - zupelnie znikaja Nawet ne pytanie "dlaczego" nie odpowiada i pytanie tez kasuje. Zachowuje sie tak jakby forum bylo jej - absolutnie nie nadaje sie na adminsitratora, nie zna zasad postepowania na forum. Czy mozna by zmienic administratora?
    • Jesli rozwine caly watek nie pojawiaja mi sie przy postach krzyzyki do zgloszenia kasowania postow niezgodnych z netykieta, czy postow trolli. Jak mam nierozwiniety sa. Ale dla mnie to malo wygodne. Czy da sie cos z tym zrobic? Dawniej mozna bylo zglaszac tez na rozwinietych watkach.
    • dziś skasował zwykłe: dziękuje.... Czy admin posiada władzę absolutną i może tak manipulować forum? Bardzo proszę o zajęcie stanowiska.
    • prywatne? Przykład: forum.gazeta.pl/forum/f,89395,Waga_dziecka_w_19tyg.html albo forum.gazeta.pl/forum/f,91319,Wrazliwy_noworodek.html To tylko przykłady bo więcej nie chce mi się szukać (są ich tysiące). Nie potrzebnie zajmują miejsce na serwerze a nie ma na nich często ani jednego postu od lat.
    • witam, czy nie można wprowadzic funkcji, w ktorej wraz ze skasowaniem konta automatycznie kasowane byłyby wpisy na forum? Temat byl juz poruszany i mimo wszystko powinna byc mozliwosc wycofania sie, a nie "dożywocie" :-) niestety, gdy znajdzie sie zlosliwa osoba, to za sprawą ujawnienia wpisow forumowych moze bardzo zaszkodzic forumowiczowi. agora powinna mieć to na względzie. prosze o odpowiedz administratora zawodowego, ewentualnie o podanie alternatywy - jak mozna pozbyc s...
    • Od pewnego czasu nie ma już spolecznego admina.Teraz wątki i posty są usuwane bez ladu,skladu i logiki.Niewiele to usuwanie ma też wspólnego z regulaminem(jego przestrzeganiem) Kto to robi i dlaczego w ten sposób?
    • forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=61&w=44509855&s=0 inni dwa razy napisza , nikogo nie pomawiaja, nie jatrzą, nie kłamią i wycina sie,
    • Właśnie zauważyłem, że teraz przeskakuje na koniec sygnaturki także kiedy dopiero piszę tytuł. Ale nie o tym miałem. Kiedy chcę wkleić obrazek używając przycisku, wyskakuje mi okienko "podaj adres obrazka" i w polu adresu jest już hłłp:// . Po co tam jest to hłłp, skoro ono jest w adresie samym w sobie, i trzeba albo kopiować adres bez hłłp, albo kasować to, które jest już w pasku adresu... Po grzyba tam jest to hłłp?
    • Na swoim wlasnym forum nie widze juz kwadracikow do usuwania??? Zniknelo tez przelaczanie widokow (adminowy i zwykly) Szukalam w pomocy i na tym forum, moze zle szukalam ale nie widze zadnych wyjasnien. Poprosze uprzejmie o rozjasnienie w tej sprawie. pozdr. a
    • Czy na forum obowiązuje cisza wyborcza? Jeżeli tak, to mam pytanie, w jaki sposób będzie egzekwowana? Bardzo proszę o jasną i konkretną odpowiedź. Pozdrawiam. 23.
    • ja zastanawiam się po co forum gazety ma regulamin i netykietę ; oraz każecie zobowiązać się do przestrzegania regulaminu forum skoro sami nie stosujecie się do zasad od jakiegoś czasu kasowane są moje wątki i wypowiedzi na forum feminizm mimo, iż w żaden sposób nie łamią prawa, regulaminu czy netykiety oraz nie mijają się z tematem forum jeśli to ma być forum prywatne to proszę upublicznić listę osób uprawnionych do wypowiedzi ; a nie pisać, że jest ono publiczne polecam wątek ...
    • dlaczego usuwa sie prezu tylko tutaj a pozwala mu na smiecenie na innych forach ? maila na forum.abuse@gazeta.pl nie przynosza zadnego rezultatu, wiec moze by ktos np usunal prezu raz i definitywnie ? sprobujcie przeczytac np ten watek: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=62&w=28345814 a teraz: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=62&w=28345814&v=2&s=0
    • Slyszalam, ze jezeli przez piedziesiat dni na jakims forum prywatnym nie pokaze sie nowy wpis, forum to jest kasowane. Chcialam sie zapytac, co sie wtedy dzieje z wpisami, czy sa One archiwizowane? Pzpr., CJ
    • Witam. Zawiaduje forum Nie nie jestesm normalna znajdujacym sie w puli forow prywatnych. Przegladajac jego zawartosc zauwazylam ze kilka watkow i postow zostalo usunietych. Nie zrobilam tego ani ja ani zalozycielka. Mam wiec pytanie. Kto mogl wykasowac te posty i dlaczego to zrobil?? Wydaje mi sie ze cenzurowanie internetu nie jest zbyt dobrym pomyslem. Tym bardziej ze takie praktyki nie byly u nas stosowane i kazdy mogl napisac co chcial. Chyba ze na prosbe autorow ich wlasne wy...
    • Wiadomo gdzie zgłosić post łamiący netykietę,ale gdzie zgłosić [b]niesprawiedliwie[/b] skasowany post? Do administratora danego forum-nie,bo wszak on sam wykasował,więc byłoby to drobne fou-pa :-) Więc gdzie? I jak udowodnić (temu komuś kto się tym zajmuje) że post był niewinny skoro już go nie ma i nie ma nawet śladu że był (nie ma informacji nawet,że dany post został usunięty z powodu łamania regulaminu-po prostu pustka,był post i zniknął jak tzw.kamfora). Nie każdy robi print -scr...
    Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się