18.03.11, 10:10
Szanowny Administratorze,

Proszę o wyjaśnienie dlaczego wszystkie moje odpowiedzi na działania trolla, Pana Andrzeja Kanieckiego, vel radca alias OjciecDawida, są kasowane. Od wielu lat nie reagujecie na jego zachowanie, nie kasujecie Jego wypowiedzi, a człowiek ten został skazany prawomocnym wyrokiem za naruszenie dóbr osobistych (i nadal wymienia dane osobowe tych osób w Internecie). Państwo nie reagujecie na to, macie za nic jego działania i zatarcie skazania oraz wyroki dla Kanieckiego. Za to tniecie wszystkie wypowiedzi osób, które ośmielą się go skrytykować. W żadnym miejscu nie złamałem zasad netykiety, no może poza zareagowaniem na trollowanie, ale na różnych forach trwa to ponad 12 lat, u państwa chyba od początku działania serwisu, jego działanie jakoś Wam nie przeszkadza. Proszę o podanie jakie konkretnie powodu były usunięcia wszystkich wpisów, poza sympatią administratorów dla Pana Kanieckiego. I jakie działania Państwo podjęliście, aby zablokować wieloletnie łamanie regulaminu i prawa, przez Pana Kanieckiego. Wydaje mi się, że żadnych. Może czas zmienić administratora lokalnego forum w Bydgoszczy, na bardziej bezstronną osobę?

Nadmieniam, że oczekuję odpowiedzi i adekwatnych działań. Nie tylko w stosunku do mnie, ale również Pana Kanieckiego (nick radca i inne).

Z poważaniem
klaraveritas.inc
Obserwuj wątek
        • klaraveritas.inc Re: Kasowanie 18.03.11, 12:43
          Tak to prawda, sam zrezygnował ze swojej anonimowości i podał swoje dane do publicznej wiadomości. Dokonał tego już w 2001r. (krótko wcześniej zacząłem go obserwować), gdy uwierzył, że może zostać senatorem PIS.

forum.wprost.pl/archiwum/?sec=703&order=1&idf=238345
          Tu Kaniecki szkaluje Sędziego i Prokuratorów, przyznaje się również, że to on używa nicka "radca", kilka lat temu używał także nicka "ojciec_dawida"

forum.gazeta.pl/forum/w,59,102,,Andrzej_Kaniecki_SENATOREM_.html?v=2&wv.x=1
          Tu jest również przyznanie się Kanieckiego, że to on używa nicka radca

• klaraveritas.inc Re: Kasowanie 18.03.11, 12:56
              Zgadza się, wiem na jakim i tylko jeden link był do innego forum, ale chodziło o podanie, ze to nie ja ujawniłem dane Pana Kanieckiego, tylko on sam, m.in, na forum wprost, ale także na forum gazeta. Jeśli Pani sobie życzy mogę powklejać jeszcze kilka linków z gazety, gdzie on sie do tego przyznaje.
              • giwi Re: Kasowanie 18.03.11, 13:04
                Znam radcę z forum od samego początku, wiem kim jest i wiem dlaczego pisze tak a nie inaczej. I, choć jest monotematyczny, jestem w stanie go zrozumieć. Nie jest łatwo pogodzić się ze śmiercią.
                Jeśli był skazany za pomówienie (co dla mnie jest nowością) a wyrok został zatarty, to tak jakby nie był nigdy skazany i o tym nie mówmy.
                • radca Nie bylem nigdy oskarzony i skazany Wyrokiem 18.03.11, 13:20
                  giwi napisała:

> Znam radcę z forum od samego początku, wiem kim jest i wiem dlaczego pisze tak
                  > a nie inaczej. I, choć jest monotematyczny, jestem w stanie go zrozumieć. Nie
                  > jest łatwo pogodzić się ze śmiercią.
                  > Jeśli był skazany za pomówienie (co dla mnie jest nowością) a wyrok został zata
                  > rty, to tak jakby nie był nigdy skazany i o tym nie mówmy.

- Informuje oficjalnie,ze nigdy nie bylem skazany Wyrokiem Sadowym . Nigdy tez nie bylem
                  oskarzonym w zadnym Procesie.

Bylem natomiast Oskarzycielem Posilkowym w Sadzie Wojskowym w Bydgoszczy - jako
                  Osoba Pokrzywdzona przez lekarzy pogotowia ratunkowego.

radca
      • klaraveritas.inc Re: Kasowanie 18.03.11, 12:41
        yoma napisała:

> A dlaczego podajesz dane osobowe tego pana?

Pragnę nadmienić, ze sam je podał do publicznej wiadomości. Poniżej wklejam jeden z postów (również nie znalazł uznania w oczach administratora), gdzie podaję link do wypowiedzi Pana Kanieckiego Andrzeja, gdzie przyznaje się, że to on używa nicka "radca" forum gazety. Poczytajcie wszystkie Jego wypowiedzi z podanych stron, znajdzie się tam mała wypowiedź na temat syna Pana Kanieckiego - Dawida Kanieckiego i jego kolegi, obecnie administratora. Nie wiem, jak jest naprawdę, niemniej faktem jest, że od wielu lat piszę pod różnymi nickami i nie tylko ja, bo chyba kilkanaście osób i wszystkie wypowiedzi polemiczne z wypowiedziami Pana Kanieckiego (a nawet moja, w której podałem jedynie linki do wypowiedzi Pana Kanieckiego) są natychmiast kasowane. Natomiast Pana Kanieckiego chamskie insynuacje, m.in. w stosunku do przedstawicieli prawa, nigdy nie są kasowane. Wszystkie inne tak.

Re: pielegniarz Leszek S. z pogotowia ratunkowego
        Autor: klaraveritas.inc 18.03.11, 11:48
        Dodaj do ulubionych Skasujcie
        Odpowiedz
        forum.gazeta.pl/forum/w,902,114094521,114127823,bezkarnosc_lekarzy_dzieki_Platformie_Obywatelsk.html
        Odnośnie lekarza

forum.gazeta.pl/forum/w,770,118979721,119108048,w_Bydgoszczy_falszowano_dokumentacje_i_sa_bezkarni.html
        Odnośnie odmowy wszczęcia postępowania w wskutek braku podstaw, a nie, jak twierdzi Pan Kaniecki z innych powodów..

forum.gazeta.pl/forum/w,54,114411811,114467626,Re_Zmowa_milczenia_wsrod_lekarzy.html
        Tutaj wobec kolejnych osób Pan Kaniecki szerzy swoją oszczerczą działalność....

forum.wprost.pl/archiwum/?sec=703&order=1&idf=238345
        Tu Kaniecki szkaluje Sędziego i Prokuratorów, przyznaje się również, że to on używa nicka "radca", kilka lat temu używał także nicka "ojciec_dawida"

forum.gazeta.pl/forum/w,59,102,,Andrzej_Kaniecki_SENATOREM_.html?v=2&wv.x=1
        Tu jest również przyznanie się Kanieckiego, że to on używa nicka radca

Może administrator zechciałby poczytać posty Pana Kanieckiego, ja je monitoruję o prawie 10 lat i już mam dość!!!!
        • giwi Re: Kasowanie 18.03.11, 12:59
          Jeśli rzecznik czuje się pomówiony, może radcy wytoczyć sprawe sądową. Rzecznik jest osobą publiczną i musi być przygotowany na krytykę. Czy Ty jesteś rzecznikiem rzecznika?
          • klaraveritas.inc Re: Kasowanie 18.03.11, 13:36
            Jaki rzecznik? Nie bardzo wiem, o co Pani chodzi.

Jeśli chodzi o artykuł, to nadmieniam, że łatwo znajdzie Pani moje wypowiedzi na wielu forach, wszędzie tam, gdzie dotarł Pan Kaniecki...........
            Tak jestem rzecznikiem wszystkich pokrzywdzonych przez Pana Kanieckiego, wszystkich szkalowanych, prześladowanych i poddawanych internetowemu stalkingowi i robię to już od 10 lat:)
            • siwa Re: Kasowanie 18.03.11, 13:46
              klaraveritas.inc napisała:

> Jeśli chodzi o artykuł, to nadmieniam, że łatwo znajdzie Pani moje wypowiedzi n
              > a wielu forach, wszędzie tam, gdzie dotarł Pan Kaniecki...........
              > Tak jestem rzecznikiem wszystkich pokrzywdzonych przez Pana Kanieckiego, wszyst
              > kich szkalowanych, prześladowanych i poddawanych internetowemu stalkingowi i ro
              > bię to już od 10 lat:)

To co robisz nazywa się właśnie stalking.
              A zasada oko za oko, ząb za ząb już nie obowiązuje.

Wszelkich wyjaśnień udzielamy mailem.
              • klaraveritas.inc Re: Kasowanie 18.03.11, 14:10
                10 lat temu z hakiem nauczył mnie tej zasady właśnie niejaki Pan elektryk z zawodu, który uzurpuje sobie tytuł zawodowy radcy. Ale ja nie o tym, proszę się merytorycznie odnieść do prośby o podanie powodów kasowania wszelkich postów "nie na rękę" Panu Kanieckiego..
                  • klaraveritas.inc Re: Kasowanie 18.03.11, 15:05
                    Domagam się publicznej odpowiedzi! Mój post, moje prawo do udzielenia mi odpowiedzi.

Domagam się także odpowiedzi, dlaczego nie reagujecie na posty Pana Kanieckiego - vide
                    https://forum.gazeta.pl/forum/w,54,123272782,123292304,moze_w_Toruniu_beda_uczciwsi_niz_w_Bydgoszczy_.html
                    gdzie podaje on dane osobowe Pana Dyrektora F. i Pani G. (osoby te nie zrezygnowały ze swojej anonimowości), łamiąc tym samym prawo (SN sygn. akt II CSK 539/07), w stosunku do tych osób dopuścił się także czynu zabronionego wypełniającego znamiona czynu określonego w art. 212 paragraf 1 kk. Te same zarzuty z powodu braku reakcji administratorów odnoszą się do nich. Proszę odpowiedzieć, czym Państwo uzasadniacie fakt, braku reakcji i dziwną niechęć do poskromienia Pana Kanieckiego i nadmierną gorliwość w kasowaniu wypowiedzi wielu osób, które mają odmienne zdanie i przypominają o niemiłych faktach.

• klaraveritas.inc Re: Kasowanie 19.03.11, 13:39

forum.gazeta.pl/forum/w,770,119204506,119473046,ankieta_w_necie.html
                      kolejny link, gdzie ta Kaniecki podaje dane kolejnej osoby.,....Kaniecki z ofiary sam stał się oprawcą....

klaraveritas.inc napisała:

> Domagam się publicznej odpowiedzi! Mój post, moje prawo do udzielenia mi odpowi
                      > edzi.
                      >
                      >
                      > Domagam się także odpowiedzi, dlaczego nie reagujecie na posty Pana Kanieckiego
                      > - vide
                      > https://forum.gazeta.pl/forum/w,54,123272782,123292304,moze_w_Toruniu_beda_
                      > uczciwsi_niz_w_Bydgoszczy_.html

> gdzie podaje on dane osobowe Pana Dyrektora F. i Pani G. (osoby te nie zrezygno
                      > wały ze swojej anonimowości), łamiąc tym samym prawo (SN sygn. akt II CSK 539/0
                      > 7), w stosunku do tych osób dopuścił się także czynu zabronionego wypełniająceg
                      > o znamiona czynu określonego w art. 212 paragraf 1 kk. Te same zarzuty z powodu
                      > braku reakcji administratorów odnoszą się do nich. Proszę odpowiedzieć, czym P
                      > aństwo uzasadniacie fakt, braku reakcji i dziwną niechęć do poskromienia Pana K
                      > anieckiego i nadmierną gorliwość w kasowaniu wypowiedzi wielu osób, które mają
                      > odmienne zdanie i przypominają o niemiłych faktach.
                      >
                        • giwi Re: Kasowanie 19.03.11, 14:19
                          Czy Pan ma obsesję? Informacje są podane oficjalnie. Nawet solidarność lekarska powinna mieć jakies granice.
                          bydgoszcz.naszemiasto.pl/archiwum/1852926,lekarskie-winy-i-awanse,id,t.html
                          • szczamnapis Słyszałeś kiedyś o zatarciu wyroku? 19.03.11, 14:35
                            Poza tym czy zrozumiałeś treść artykułu? Za co lekarz został skazany? Raczej nie za nieudzielenie pomocy nieżywemu. Ponadto sam artykuł (2008-12-08) jest dowodem na chorobę Kanieckiego - po 11 latach odgrzewanie tematu? Względem prawa osoby wymienione w artykule są niekarane, gdyż "Zgodnie z wyraźnym brzmieniem art. 106 z chwilą zatarcia skazania następuje jego uznanie za niebyłe. Skazanie zatarte nie może więc rodzić żadnych konsekwencji prawnych, nikt też nie może ograniczać praw osoby, której skazanie uległo zatarciu. Osoba taka w świetle prawa jest niekarana, a wszystkie adnotacje o jej karalności powinny zostać usunięte z dokumentów, w których je umieszczono, czego można skutecznie się domagać (por. A. Wąsek, Komentarz, s. 325). W szczególności, zgodnie z wyr. SN z 17 XII 1976 r. (I PR 185/76, OSN Izba Cywilna 1977, nr 8, poz. 139)"-forumprawne.org/ Nieznajomość prawa nie zwalania od obowiązku jego przestrzegania, o czym szanowni administratorzy forum wiedzieć powinni. Nie reagując na stalking Kanieckiego, są współodpowiedzialni za naruszanie dóbr osobistych osób nękanych, z czego powinni sobie zdawać sprawę.
    • siwa Re: Kasowanie 18.03.11, 13:10
      Informacje o przyczynie usunięcia są udzielane tylko autorom usuniętych wypowiedzi i tylko listownie - na maile wysłane do forum@agora.pl lub do administratorów społecznych danego forum.
      Dołącz linki, żebyśmy wiedzieli co co chodzi.
      • klaraveritas.inc Re: Kasowanie 18.03.11, 13:33
        Drogi Panie,

Jak uczy historia dla Was, nieodpowiednie są nawet posty z linkami do wypowiedzi Pana Kanieckiego, nawet nie wolno ich przytaczać. Jako autor proszę o publiczne podanie przyczyn.

Chodzi o wątek forum: forum.gazeta.pl/forum/w,54,122251697,122251697,Wyrok_za_lewe_zwolnienia_przy_pustych_scianach.html
        Skasowaliście kilkanaście moich wypowiedzi i innych osób, które były krytyczne w stosunku do Pana Kanieckiego. Jego pozostały.......
    • maitresse.d.un.francais Bardzo ciekawa afera 18.03.11, 17:07
      pan radośnie ujawnia dane, a admini są twardzi i kasują... jego oponentów.

Droga klaraveritas.inc. Nawet jeśli dostaniesz odpowiedź na maila, będzie ona prawdopodobnie nierzeczowa i będzie tam coś o łamaniu netykiety, stalkingu z twojej strony etc.

Mam pewną teorię na ten temat, jeśli chcesz - na priva.
    • siwa Ważne informacje 19.03.11, 20:09
      Informacji na temat skasownych posów udzielamy ich autorom mailowo
      (forum@agora.pl)
      Nieregulaminowe wpisy zawierające dane osobowe proszę również tam zgłaszać.
      Jeśli naruszane jest prawo

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka