kolbudy

(10 wyników)
  • Dzień dobry! Chciałabym kupić mieszkanie lub dom w Kolbudach koło Gdańska. Trochę mnie jednak martwi sąsiedztwo Szadółek i wysypiska śmieci (odległego od Kolbud o jakieś 10 km). Proszę mieszkańców Kolbud (lub osób, które coś wiedzą na ten temat) o pomoc, jak się u Was mieszka ? Czy odczuwacie na co dzień to przykre sąsiedztwo? Dziękuję i pozdrawiam Sylwia
  • A o Gdyni pisze red. Fryc. I dlatego takich artykulow o Gdyni nie ma. Redaktor Wlodkowska i wazeliniarz Fryc to dwa rozne swiaty. takze jesli chodzi o ludzka i dziennikarsak uczciwosc.
  • Calibra, wioska, noc z Pt na Sb, kierowca dwudziestoletni. Dlaczego ten schemat jest tak prosty i tak powtarzalny??? Wszystkie Calibry z Niemiec trafiły w ręcy młodych wieśniaków z Polski, aby wymykać się im spod kontroli w weekendowe noce. Oby zawsze w kierunku drzewa, a nie w niewinnych.
  • PiS dał się już poznać. Wobec powyższego nie powinni się dziwić, że ludzie po prostu ich nie chcą! A nie mówić bzdury o "szamaństwie". Zachodzi pytanie, kiedy PiS & LPR i Samoobora zapalą stosy w IV RP? GA
  • a moze by jakas decyzje co do normalnego handlu na drodze przelotowej, i dosc podpierania sie funkcjonariuszami z RIO, pomyslec "choc duzo pomogli "tak im sie zdawalo w przebudowie drogi, ktora spaprano dokumentnie i tam NIK poprosze albo prokurature, bo mnie resory lataja , wiem to powiat co najmniej inwestowal ale jak sie rozliczacie to do konca. Moze cos pozytywnego w koncu.
  • Kowale powinny być przyłączone do Gdańska, bo mają charakter miejski. Nijak nie pasują do wiejskich w swoim charakterze Kolbud. Większośc infrastruktury i tak pochodzi z Gdańska. A co wy o tym myślicie. Mieszkańcy Kowal w gminie Kolbudy?
  • Zadłużenie gminy Kolbudy w skład której wchodzą Kowale. Brak środków na inwestycje w perspektywie kilkunastu lat wynikający z przegranego procesu z firmą Inwesting, większość infrastruktury (tej technicznej, transportowej jak i intelektualnej) z sąsiedniego miasta, miejsce wykonywania pracy, to argumenty, które pchnęły kilkunastu mieszkańców Kowal do wniosku jaki pojawił sie na biurku Prezydenta Gdańska o przyłączenie Kowali do Gdańska. Co o tym myślicie?
  • Zespól Oświatowy Ledionistów powstał w Kolbudach BRAVO.Wójt gminy Kolbudy - z pewnością w dobrej wierze - zaakceptował i wspierał Legionistów Chrystusa, który postrzegał jako bastion dający odpór sektom i marksizmowi, w związku z czym być może nie poświęcił wystarczającej uwagi skandalowi seksualnemu związanemu z księdzem Marcialem Macielem Degollado, założycielem organizacji Legionistów Chrystusa
  • "Uczniowie chodzą do liceum nielegalnego i podziemnego." To znaczy, że moje pieniądze - jako podatnika wydatkowane są miedzy innymi przez władze m. Gdańska z przeznaczoniem na finansowanie działalności wywrotowej wobec sąsiedniego państwa, z którym oficjalnie jako Polska nie prowadzimy wojny! Podobnie "zyski" z najdroższej na świecie wody.... z SNG! Brawo! Jest super! Uważam, że robienie w państwach ościennych rozmaitych rewolucji za moje pieniędze - jako obywatela RP jest skandalem.
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?