Forum   kominki

kominki

(9 wyników)
  • Witam. Gdy ktos z mojej rodziny pali w kominku(oczywiscie drewno) to ja u siebie w pokoju na gorze czuje smrod spalenizny, czy moze to byc szkodliwe dla zdrowia?
  • Kiedyś ktoś znalazł na forum amerykańskim informacje że istnieje ryzyko złapania kleszcza który siedział na drzewie do kominka. Dowiedziałem się że niedawno znajomemu przytrafiło się takie nieszczęście (kleszcz, rumień,(+)elisa).
  • Czy od niewłaściwej eksploatacji kominka (palenie zbyt częste z powodu oszczędności (oszczędzanie oleju opałowego), nawet wilgotnym drewnem, wpychanie szczap drewna w nadmiernej ilości, gwałtowne otwieranie kominka, niedostateczne wietrzenie domu szczególnie pokoju córki nad kominkiem) - może być szkodliwe dla zdrowia?. Czy dym, zapach spalenizny z wilgotnego drewna, lub brak zapachu , ale zbyt długa codzienna jego eksploatacja może wywołać duże zdrowotne kłopoty łącznie z objawa...
  • Na początku chcę wszystkich powitać ponieważ jestem nowa (mam internet dopiero od kilku dni). Z tego co tu czytam widzę, że macie podobne do moich "problemy z głową". Chcę Wam polecić to, co-jak wiem z doświadczenia -pomaga mnie, a nie jest ani drogie, ani pół świata za tym oblecieć nie trzeba. Konkretnie mam na myśli OLEJKI ETERYCZNE. Nie wiem, czy ktoś z Was już tego próbował, ale mi pomagają: *LAWENDOWY -dodatkowo pobudza więc jest dobry do łagodzenia mniejszych bólów głowy k...
  • To taki luzny watek, w ktorym mozna pogadac sobie na każdy temat przy wirtualnej kawusi :))) U nas nieciekawa dzis pogoda, wiec milo by bylo usiasc przy kominku i goracej kawce i pogadac:))) Zapraszam.
  • Co polecacie na wyciszenie ducha, ale nie ciała - żeby przypadkiem nie zostać od tego jakimś impotento :-). Jakieś magiczne pigułki działając e tak, jak słońce?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się