Forum Komputery Internet
ZMIEŃ
    konwersje

  konwersje

  (3 wyniki)
  • Koleżanka napisała mi maila: "Najlepszym według mnie programem do utworzenia dokumentu PDF jest QPrinter. Podczas instalacji programu dodawana jest do systemu wirtualna drukarka. Po napisaniu jakiegoś dokumentu w Wordzie rozpoczynasz "niby" drukowanie tego dokumentu, ale za pomocą drukarki QPrinter. W wyniku tego procesu otrzymujesz dokument PDF -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ...
  • jak w temacie. szukam jakiegoś banalnego w obsłudze programu, który zamienia oliki audio na format mp3 - jaki polecacie?
  • Mam pare filmów które są nagrane na płytke jako pliki "BIN" nie mogę ich otworzyć cały czas wyskakuje mi że brak mi jakiegos kodeka chociaż mam zainstalowany dosyc pokazny pakiet kodeków (Nimo,7.8 codec ,5,2 bundle,codec 6,2...,i jescze pare takich otwieram filmy przez all player lub wind med player ewentualnie v player lub cinema player i nic a u mojego kolesia filmy chodza bez zarzutów co jest czego mi jescze brakuje ?????.

  Nie pamiętasz hasła

  lub ?

   

  Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się