Forum Praca Praca za granicą Au Pair
ZMIEŃ
      krajach

krajach

(5 wyników)
    • Witam. Prosze o pomoc dziewczyny. Dwa lata temu bylam Aupair w Niemczech. Zaraz po przyjezdzie dostalam od rodzinki karte potwierdzajaca moje ubezpieczenie zdrowotne, mimo ze dopiero 2 miesiace pozniej zglosilam sie do Urzedu Pracy, zeby moc byc w Niemczech legalnie. Moja Gastfamilie nie zameldowalam mnie w Anmeldeamt, ale to nie bylo dla mnie wazne skoro mialam ubezpieczenie i umowe z rodzinka. Teraz chcialabym znow wyjechac do Niemiec jako auPair, ale slyszalam, ze nie jets to mozliwe, t...
    • dziewczyny, jestem w kropce, waham się ciągle nie wiem do końca, do którego kraju chciałabym jechać - no bo tak - UK ze względu na język ale ciągnie mnie też do Holandii, a nawet Danii, Szwecji, no ale uczyć się od zera mało popularnego języka? z drugiej strony zakładam, że mogłabym zostać na dłużej i nie wracać do Polski czym się kierowałyście - względami praktycznymi czy sercem?
    • Dziewczyny, lubie czytac wasze forum, bo sporo sie mozna dowiedziec. Chcialabym was prosic o pomoc w jednej sprawie: chce poszukac dla MOJEJ SIOSTRY JAKIEJS RODZINY W wIELKIEJ bRYTANII LUB MOZE hOLANDII (W KAZDYM RAZIE Z JEZYKIEM ANGIELSKIM). Czy mozecie mi podac jakies info gdzie zlozyc ogloszenie? Czy lepiej moze szukac oglaszajacej sie rodziny? Chcialabym, zeby mogla wyjechac na wakacje: 2-3 miesiace. Ile ma szanse zarobic? Czy jesli jechalaby na tak krotko, to czy wysla ja na...
    • Jak to jest z tymi biurami pośrednictwa? Oczywiście, że wszystko przedstawiają w różowych kolorach, ale czy nie można ich jakoś rozliczać za to, że nie spełniają swych obowiązków? Myślałam o Stanach, bo znam akurat język angielski i chciałam zobaczyć, jak naprawdę wygląda życie w USA (nigdy tam nie byłam). Zwiedziłam już parę krajów i widziałam często życie "od kuchni", więc zdaję sobie sprawę, że nie jest tak cudownie, jak to opisują w katalogach reklamowych. Dlatego zdecydowanie...
    • Czy istnieje możliwość zaproszenia Au-pair do Polski? Nie spotkałam się z tym, jednak moze ktoś wie czy jakieś kraje organizują wyjazdy na zasadzie Au- pair do Polski? Sama kiedyś byłam na tej zasadzie w Niemczech, a teraz chętnie przyjęłabym Au-pair-kę u siebie....

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się