Forum Praca Praca - Warszawa
ZMIEŃ
      krajach

krajach

(12 wyniki)
    • Polska to taki kraj, w którym 35 latek może nabawić się kompleksów Miałem okazje pracować kilka lat na zachodzie. Po powrocie do kraju jedna sprawa bardzo mnie zdziwiła jak można w ofercie pracy pisać o warunku zatrudnienia osób tylko do 35 roku,według mnie jest to nic innego jak zwyczajne chamstwo, do którego wielu z nas bezkrytycznie przywykło. Jest to dyskryminacja, to tak jakby ktoś napisał praworęcznych nie przyjmujemy. Jakie jest wasze z zdanie na ten temat? Gaweł
    • moze ktos mi odpowiedziec ,ile mozna teraz zarobic w Warszawie w budownictwie? zajmuje sie remontami mieszkan,ktos odpowie?
    • zeby zdobyc prace??? bylam dzis na rozmowie. koncze SGH, finanse i bankowosc, pisze mgr z rachunkowosci menedzerskiej, prowadzilam do niej badania przez 4 m-ce we WLoszech - mialam stypendium Ministra Spraw Zagranicznych Wloch. znam biegle angielski, friancuski i wloski na poziomie sredniozaawansowanym.dalej. mam doswiadczenia duzo, glownie oczywiscie praktyki (bo jak sie studiuje na dziennych UKOCHANI PRACODAWCY to nie ma czasu na prace w pelnym wymiarze!!!!), ale tez 6 m-cy w fi...
    • co to za kraj juz niedługo będzie rok jak skończyłem Politechnikę Warszawską, miałem nawet stypendium naukowe, znam 2 języki, komputer wszędzie tylko znajomości (nieważne co wiesz, ale kogo znasz), redukcje (od przedsiębiorstw państwowych do small biznesu), zaraz wejdzie nowy rocznik absolwentów, a mnie nawet dziewucha rzuciła, bo już na ciastko za 2 zł mnie nie stać, co to za kraj, żeby człowiek z tytułem po studiach musiał się martwić, że ma czynsz niopłacony i podarte buty !!...
    • Kochani, znamy temat tyko teraz do ustalenia: - gdzie najlepiej emigrowac? - jakie zarobki i kosztem czego? - kontakty, namiary, Rodak Rodakowi pomoze? bo na politykow nie ma co liczyc? Pozdr.,
    • We wczorajszym dodatku "PRACA" były m.in. 2 osłoszenia: 1. piłkarz - wykształcenie podstawowe - za 6.000 PLN 2. spedytor międzynarodowy - wykształcenie wyższe, biegły, angielski, rosyjski i ukraiński - za 1.100 PLN. Czy w tym kraju naprawdę wszystko jest postawione na głowie? Czy nie ma żadnych obowiązujących norm, chociażby norm przyzwoitości???? W tym kraju chyba lepiej to już było, bo jak takie zarobki są oferowane, to to już chyba jest bliski koniec. Zdegustowany Wars
    • Leszek Miller powiedział: > Lewicowa polityka społeczna nie będzie możliwa bez szybkiego wzrostu > gospodarczego. > Nasi przeciwnicy chcą ugruntować w świadomości społecznej przekonanie, że > jesteśmy formacją, która stanowi przeszkodę w rozwoju Polski, nie realizuje > wyborczych obietnic, przeżarta jest korupcją, miota się między arogancją a > paniką, jest wewnętrznie skłócona i podzielona. Powyższe cytaty pochodzą z wystąpienia Leszka Millera podczas sobot...
    • Do Anki(12)

Witaj, Czy ty kobieto dobrze się czujesz? Chyba nie ma wątku, na który byś się nie wypowiedziała. Albo coś z Tobą jest nie tak, albo dostajesz za to ciężką kasę! No i ten fundamentalistyczny fanatyzm!!! Niewiarygodny i porażający! Masz ambicje, to widać, z tym że w kiepskim miejscu je ulokowałaś.
    • Ten wasz kraj to paranoja - tak rozwalic taki kraj. Jak to naprawic - a wiec bardzo prosto. Kazac firmom zagranicznym placic podatki od zaraz jak w normalnym cywilizowanym kraju a nie jakiejs banana republice. Po drugie to POLSKIE FIRMY PRZEZ ROK NIE powinny placic podatkow na starcie, ZUSu itp. Polak potrafi w Ameryce, jakby przepisy byly ludzkie Polska bylaby naprawde znaczaca sila ekonomiczna....widze to w stanach jak sprzataczka ma dom porownywalny do domu mojego szefa t...
    • Szczerze mówiąc pokazuje to jak nisko upadł ten kraj. Co to znac zy żeby ktoś musiał zabijać się o byle jaką pracę? Albo ktoś chce pracować i pracuje, albo nie chce i wali wino na ławce w parku (jeśli go jeszcze stać i byle za własne). Tak być powinno. Ale w tej posr... polsce wszystko jest chore. Złodzieje piją i rozbijają się brykami, a zwykli ludzie muszą się poniżać żeby jakieś matoły ich zatrudniły. To się musi wreszcie skończyć.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się