krajach

(20 wyników)
  • Mam dosc sluchania, ze dostalem darmowe studia, to mam pracowac za grosze. Inne studia tez sa darmowe, a nie tak ciezkie i zaden inny zawod nie polega na ratowaniu zycia. Chce miec mozliwosc utrzymania sie ze swojego zawodu. Znam angielski, wloski, hiszpanski i francuski na roznym poziomie, ale moge opanowac je szybko lepiej, bo mam talent jezykowy. W ktorych krajach lekarz z Polski bez doswiadczenia zagranicznego moze pracowac?
  • 01-22 The Vancouver Police Strike Again: Another Citizen Takes a Beating www.pacificfreepress.com/news/1/5453-the-vancouver-police-strike-again-another-citizen-takes-a-beating.html Dwu policajantow poinformowanych o klotni domowej chwycilo niewinnego sasiada i dali mu straszny wycisk. Pierwsza wersja: nie chcial pozwolic sie aresztowac. Nowsza wersja: sorry, pomylka. Tu inny przypadek z Vancouver: pijany policjant pobil klienta restauracji (i klamal co sie stalo) www.kelowna.co...
  • Chorem wrzeszcza Polacy, ze "Polska to taki piekny kraj" i ze Polacy czuja sie Europejczykami. JA MOWIE,ze do czasu:kiedy Polak nie bedzie bral prysznica raz dziennie, dbal o uzebienie, nie bedzie czystych toalet publicznych, bedzie oszczedzal na MYDLE, ucywilizuje sie na jezdni, urzednicy beda stac na strazy obowiazujacych przepisow a nie zalatwiac prywatne businessy. Do tego czasu Polska bedzie KRAJEM III SWIATA. Widac wiec ze daleko nam do Europy nie mowiac cywilizowanego swi...
  • ...dwuletnia restrykcja zakazu wjazdu do Stanow? Czy istnieje jakas mozliwosc, aby ja zlikwidowac lub cokolwiek z nia zrobic? Czy musze siedziec przez dwa lata w kraju nie majac prawa do ubiegania sie o nastepny program i wize? Dziekuje za odpowiedzi. Pozdrawiam. Kasa
  • Mieszkałam w Stanach tylko 7 miesiecy, ale tęsknie za tym krajem. Niestety wyjechałam na wize turystyczną i nie moge tam wrócic,, W Ameryce nie rosną dolary na drzewach jak niektorzy myśla...Trzaba pracować..Ale życie jest zupelnie inne niz wPolsce. Nie chodzi już o standart, który o głowę pzrewyższa ten w Polscem, ale o spokój... Ja mieskzłam w małym miasteczku, spokojnym , co bardzo mi odpowiadało. To co podoba mi się w Ameryce, to to że tam człowiek niczym sie nie stresuje.Idzie...
  • Za pare lat z Ameryką będzie tak jak z Niemcami . Ci co zostaną będą szczęśliwi że nie wyjechali z Polski.Podrózuję po swiecie (byłem min. w USA) to załosne jak zyje 95% polaków przez małe "p".Zresztą z drugiej strony jak widzę jacy ludzie tam wyjeżdzaja to wcale mi ich nie jest zal.Kiepskie albo żadne wykształcenie ,zadnego polotu ani pomysłu na jutro,desperaci , bankruci etc .Byle przezyć i nawkładać w ciągle dziurawa skarpetę. Polska potrzebuje samooczyszczenia. DELETE
  • w USA. Nie ma normalnych wyksztalconych ludzi? Tylko jakies glupawe panienki po arabistyce, dla ktorych szczytem osiagniec jest praca w kasie w amrykanskiej aptece?
  • Witam .Mam okazje emigrowac doKanady,i podjac prace w WESTKAN BULK TRANSPORT,jako kierowca.Mam takie pytanko; czy warto,co o tym sadzicie?.Mam 42 lata,moge wyjechac z zona i corka,zona moze pracowac jako opiekunka osob starszych/obecnie wUK w tym zawodzie/,gdzie mieszkamy od trzech lat.Serdeczne dzieki za odpowiedzi.Milego dzionka.Nara
  • Witam, Dotychczas korzystalam z uslug Boston Buyer's Club, w ktorym kupowalam na wlasne potrzeby takie odzywki jak Melantonine, Omega3 i DHEA. BBC dzialal na zasadzie kooperatywy i sprzedawal po bardzo racjonalnych cenach rozne witaminy i supplementy. Klub od niedawna nieistnieje, czy moglibyscie mi polecic taki klub/sklep on-line. Mieszkam na zachodzie Europy i takie odzywki docieraly do mnie bez problemow. Dziekuje ewentualnie za ewentualna pomoc i pozdrawiam. nowaewa
  • Pytanie do Rodaków-emigrantów w UK, Irlandii i Skandynawi: czy ktoś z Was zastanawiał się nad przeprowadzką do Kanady? Lepsze płace, niższe koszty utrzymania, a więc wyższy standard życia, bardziej przyjazny klimat, a przede wszystkim - akceptacja otoczenia (ten kraj zbudowali emigranci, więc bez względu na narodowość każdy może czuć się jak u siebie). Odkąd zniesiono wizy turystyczne nie ma już problemu z odwiedzinami rodziny (do 3 miesięcy), a rząd kanadyjski bardzo sprzyja t...
  • 2005-08-24 Kamil Zwolski Dzwonią do swoich chłopaków w Rosji i opowiadają im jak bardzo za nimi tęsknią, podczas gdy z boku stoi ich nowy, amerykański chłopak, który uśmiecha się w przeświadczeniu, że dziewczyna rozmawia ze swoją mamą. USA, mimo wszystko, warto zobaczyć na własne oczy. Mi udało się to dzięki programowi Camp America. Mówiono mi, że taki wyjazd pozwala skonfrontować mity z własnymi obserwacjami. Jednak choć program ma na celu rozwiewać stereotypy o Amer...
  • Stan Georgia staje się coraz bardziej nieprzyjazny dla nielegalnych. Policjanci sprawdzają tam zielone karty kierowców ciężarówek. Policjanci - umundurowani i w cywilu - przeprowadzają od czwartku akcję kontroli kierowców pod kątem wyławiania osób nieposiadających dokumentów uprawniających do pobytu w USA. www.dziennik.com/www/dziennik/wiad/lok.htm#1
  • Czy może ktoś mi powiedzieć jak dostać się legalnie do kanady do pracy?? Mam kolegę w Toronto, ale nie boi mi się wysłać zaproszenie (ponosi odpowiedzialność za mnie). Przyleciał teraz na wakacje do Polski. Mówi że jeżeli przylecę do Kanady legalnie to obiecuje wszelką pomoc odbiur z lotniska, mieszkanie pomoże załatwić formalności, prace. Ale jest ten jeden ból nie wiem jak się tam dostać. On mieszka tam już 3 lata i poleciał na zaproszenie od Ciotki.
  • Ludzie blagam o pomoc. Siedze juz piata godzine w necie i po prostu osiwieje od tego. Co za chory kraj. Pytanie jest banalne: zarabiam kwote X brutto. Chce oszacowac kwote Y netto, jaka mi zostanie na reke. Ja wiem, ze tu sa podatki stanowe i federalne i podatek zalezy od tego gdzie mieszkam. Poza tym tak jak u nas mozna rozliczac sie z zona dziecmi i hgw czym, odliczac sobie rozne gowna (ktos mi kiedys wciskal, ze podatki w USA sa proste ...) Nie chodzi mi o dokladne wyliczenie, a...
  • nienawidze tego smierdzacego kraju o nazwie usa
  • moj szwagier z rodzina sa w stanach a nie chca tam zyc, wyjechali 3 lata temu, odrazu legalnie bo jego zona ma obywatelstwo pol-am , urodzil im sie tam dzieciaczek a za dwa miesiac drugi i co...i chca wrocic do polski - za jakies 2 lata, mimo ze maja dobrze platna prace i radza sobie bardzo dobrze, to jednak nie wyobrazaja sobie tam zycia, tu maja rodzine, ludzi z ktorymi moga sie spotykac w weekendy, w warszawie nowy swiat, wszedzie blisko,galerie i wystawy i mnostwo wszystkiego...
  • Izba Reprezentantów ma przegłosować nową ustawę, imigranci protestują Powstrzymać atak Kongresu na nielegalnych!" - krzyczeli w czwartek rano nowojorscy działacze proimigracyjni, w tym polscy azbestowcy, którzy protestowali przed biurem Department of Motor Vehicle na środkowym Manhattanie przeciwko planom Kongresu, uzależniającym prawo do wyrobienia prawa jazdy od posiadania ważnego numeru Social Security. Wśród 40-osobowej grupy demonstrantów przed hotelem New Yorker koło Penn...
  • Sława!!! Drodzy państwo,pochodzę z miasteczka dośc średniego - Legnica...i już nie wiem co z soba począć,,,otóż więc mam 30 lat,jestem mężczyzną zdrowym silnym i heterosexualnym, nie piję,nie palę,nie narkotyzuję się,głównie czytam... wykształcenie mam tzn.licencjat bo tylko to stać w polsce zrobić mnie było...bo był dzienny i na miejscu),rodziców nie mam ,moje oszczędnośći to okolo 400zł... pracowałem przez kilka lat w róznych miejscach,u pracodawcy ostatniego 18 mcy,zostałem zmuszony d...
  • The New York Immigration Coalition organizuje National Day of Action Rally for Immigrant Rights w CITY HALL PARK. Walcz o swoje prawa. Zalóż coś białego i dołącz do manifestacji w poniedziałkowe popołudnie. Marsze wyruszaja z trzech punktow:Washington Sq Park, 2:00PM; Chatham Square, 2:00PM; Cadman Plaza Brooklyn, 3:00PM. Szczegoly na stronie internetowej Koalicji thenyic.org/templates/documentfinder.asp?did=523 Pozdrawiam serdecznie
  • Witam Jest to przeklejenie tematu ze strony dziennik.com warto o sobie przypominac i moze to cos da nadzieja zawsze jest. Poniżej adresy senatorów i przykładowa treść listu, który można wysłać w sprawie włączenia Polski do programu ruchu bezwizowego. Możesz także zadzwonić i zostawić wiadomość badź przekazać swoje uwagi ustnie. ADRESY: senatorzy Kongresu USA Connecticut: Christopher Dodd (demokrata) 448 RUSSELL SENATE OFFICE BUILDING, WASHINGTON DC 20510 tel. (202) 224-2823 ...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się