Forum Zdrowie Zdrowie kobiety Zdrowie kobiety
ZMIEŃ
      leki przeciwpadaczkowe

leki przeciwpadaczkowe

(3 wyniki)
    • Choruję na epi pourazową(od 12 r.z.),przyjmuję lek Clonazepamum 0,5 mg (2 tabl rano ,2 wieczorem),bez napadów.Chciałam zapytać czy mogę spokojnie stosować plastry Evra? Czy raczej są niewskazane a lepsze byłyby pigułki??? Jeszcze nie współżyłam.Bardzo proszę o fachową poradę. Uprzejmie dziękuję i pozdrawiam:)
    • Czy branie pigułek przy, na razie - podejrzeniu padaczki, może mieć jakiś wpływ na zdrowie kobiety i efekt antykoncepcyjny? Dodam, że biorę równocześnie Harmonet i Depakine-Chrono 300 ( za zgodą ginekologa). Ale ja mam nadal wątpliwości...
    • Dzień dobry Pani Dr! Mam pytanie:choruję na epilepsję,zazywam Clonazepam 0,5 mg 2 X dziennie po 2 tabl.Mam bardzo bolesne miesiączki-1 dzień-(wymioty-nie zawsze,biegunka,ból brzucha i nóg),okres co 26-32 dni. Wiem juz,ze tabletką antykoncepcyjną,którą moge stosować jest Gravistat. Ale czy Gravistat 125 bedzie wystarczający? Czy koniecznie musze 250?? I czy jezeli mam raczej kiepską cerę,duze owłosienie,włosy mi sie przetłuszczają to będą to dobre pigułki? Wiem,ze nie mam dużego wy...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się