Forum   złote przeboje

złote przeboje

(85 wyników)
 • Uwielbiam jego głos:) Dodatkowo dzisiaj jeszcze fajne kawałki lecą. ps.pamiętam kiedyś najlepszy film nie miał szans w sobotę, kiedy była lista przebojów:)
 • PO-dkreślę na wstępie, że WINĄ Niedźwiedzkiego było zorganizowanie referendum, w którym mieszkańcy odwołali Zenona Rzeźniczaka za kilkadziesiat przekretów! ############################################################## Pamiętajcie gdzie Platforma iała największe blisko 100% PO-parcie! ########################## Teraz cytat z linkiem www.niezalezna.pl/article/show/id/19658 choć jedni z Was mnie opieprzają za brak a drudzy za załaczanie linków, (R7) -----""" Wyrzucony z PO Piotr...
 • Gdzie mogę to słucham. W Szczecinie zawsze. Na jakiś szkoleniach. Nawet wracając z urlopu przy każdym większym mieście nastawiałam złote przeboje. I co się dowiedziałam? Że to radio agory. To poproszę,żeby w Gorzowie też było. :)))))))))))
 • We wczorajszej Gazecie na 15 kolumnie czytam: Złote Przeboje Marka Grechuty jutro w „Gazecie” Pamiątkowy śpiewnik z tekstami i chwytami gitarowymi najpiękniejszych utworów artysty. Biegnę rano po „Gazetę” i... nie ma. Wracam do sklepu... nie ma. Co na to redakcja?
 • Mnóstwo osób się ucieszy z powrotu "Niedźwiedzia" do "Trójki".
 • Czy Radio "Złote Przeboje POGODA" jednocześnie emituje tę samą muzykę? ? Jak to jest z tym radiem, bo czasami mam wrażenie, że wszystko jest wcześniej nagrywane?
 • Zmiany w zarżadzie Agory powoli widać już w pragmatyce działania. 20 DJów radia Złote Przeboje zostani9e zwolnionych a 30 Djów dostanie propozycje pracy na innych stanowiskach a jeżeli tych propozycji nie przyjmą to również zostaną zwolnieni. Gratis będa mieli sfinansowane szkolenie kształcące umiejętność poszukiwania pracy.
 • Czy ktoś wie jakie daty do dnia dzisiejszego były wyczytywane ? Z góry dziękuję za pomoc !!!
 • Serdecznie zapraszamy na imprezę ZŁOTE PRZEBOJE Impreza odbędzie się w poniedziałek 15 sierpnia 2005, w Parku Jana Pawła II w Legionowie. zagrają dla nas zespół "Uuuu!" i zespół "36.6", a gwiazdą wieczoru będzie HALINA FRĄCKOWIAK! Oprócz muzycznych wzruszeń czekają na Państwa szczudlarze, konkursy dla dorosłych i zabawy dla najmłodszych. Nie zabraknie wielkiego ogniska, więc nie zapomnijcie prowiantu! Ruszamy o 16:30! Obecność obowiązkowa!
 • 07.03 19.00 „Złote przeboje operetki” KONCERT GALOWY Sopran: Ewelina Hańska tenor: Bogusław Morka, baryton: Wiesław Bednarek Zespół muzyczny „Allegro” W gorzowskim teatrze. Kogo tam spotkam? Il100?
 • Podobno przeboje z lat 60, 70 i 80. Jednak ostatnio można posłuchać piosenek z lat 90 np. Elektryczne Gitary - piosenka z "Kilera", Varius Manx czy też Beatę Kozidrak. Poza tym późnym popołudniem i wieczorem (po 19) nie ma już nawet zapowiadającego piosenki, tylko reklamy i jingle o 'złotych przebojach', o tym 'że słuchając złotych przebojów można pić kawę i nic nie robić przez cały dzień' i pozdrawiający Pan Knapik... Szkoda, że w taki sposób traktuje się słuchaczy, że nie potrze...
 • i lista przebojów Marka Niedźwieckiego dziś o 22 notowanie "zerowe" ;) zloteprzeboje.pl/# agora mnie wysłuchała ;)
 • Witam, przeglądałem posty z początku zeszłego roku i wyczytałem, że na początku tego roku miało zacząć nadawać w Kielcach radio złote przeboje. Mamy marzec 2006 i o radiu tym nic nie słychać. Osobiście stacja ta mi się bardzo podoba i jest dosyć ciekawą alternatywą dla TAK FM. Czy wiadomo już coś w tej sprawie i czy wiadomo też czy trwa postępowanie koncesyjne. Pozdrawiam, fan radia
 • Obecnie w tym radiu nie ma kogo posłuchać wszystkich fajnych prezenterów pozwalniali czy też sami odeszli. Kicha, a i muzyka już sie nudzi. Gdzie te czasy gdy budził nas Stępniewicz oczywiście najlepiej sam. To chyba nie wróci. Dobrze ze jeszcze pani Fijołek jakoś sie trzyma ale i tak wole ją w wiadomościach. Halo radiowcy z C. macie jakąś aktualną strone internetowa, chetnie bym coś poczytała o zmianach i zamiarach.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się