Forum Pomoc O forum
ZMIEŃ
      limit

limit

(18 wyników)
    • Dlaczego posty/wątki sprzed kilku miesięcy muszą lądować w archiwum? Jaki jest ten limit? Jak znaleźć zarchiwizowane wątki z prywatnego forum ukrytego?
    • wpisałam kilka, oddzieliłam jak należy <*>, ale wyświetlają się tylko dwie pierwsze (jakby zgodnie z zasadą, że sygnaturka powinna mieć maks. 4 linie) w czym problem? może ktoś wie? dziękuję za podpowiedzi
    • W reklamie poczty napisane jest "e-mail bez limitu" a w opisie "limit wielkości przesyłki 20 MB". Ktora informacja jest prawdziwa?
    • Jaki jest limit sygnaturek? Przeczytałem, że można mieć nawet kilkanaście. Ja mam 7, ale ostatnia w ogóle sie nie pojawia na forum. Wcześniej też miałem tyle, ale gdy próbowałem dodać jeszcze jedną system ucinał ją w połowie. Skasowałem jedną z poprzednich i udało mi się zapisać nową, ale nie wskakuje na forum - próbowałem się do niej dobić na Testowym. Czy robię coś nie tak?
    • Na poznańskim forum w jednym z wątków został wyczerpany limit wpisów. Co to jest 2500 wypowiedzi, gdy dyskusja ciekawie się rozwija.
    • dlaczego nie mogę odbierać poczty po południu? wiem,ze wysłano do mnie kilka. czekam na jedną,pilną,od godziny zwykle mogę je odbierać dopiero następnego dnia? -kazałem już wysłać na WP ale chcę być pewny, który adres umieścić na moich nowych wizytówkach?
    • Nie jestem pewna czy nie zaszly jakies zmiany w regulaminie forum o ktorych nie poinformowano uzytkownikow? Jakies ograniczenia ilosciowe umieszczania postow przez indywidualnego uztkownika... forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=650&w=81224432&a=81869458 Prosze o informacje na ten temat. Pozdrawiam.
    • Bo przyjmuję i przyjmuję chętnych do forum i nie mam żadnych komunikatów o przekroczeniu liczby uczestników. A przy okazji chciałem zwrócić uwagę na sprawę filtru antyspamowego forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=299&w=19617596 Oj przydałby się filtr wykropkowujący zdefiniowane słowa.
    • "Nie można wysłać wiadomości. Limit liczby postów w wątku został osiągnięty, aby kontynuować dyskusję rozpocznij nowy wątek." A co to przepraszam jest?!
    • w jednym watku? wiem ze gdzies to bylo, ale nie moge znalezc tropu.
    • nie sądziłam, że tak szybko się to stanie... jeszcze niedawno prosiłam Was o zwiększenie limitu bo użytkowników FEN-u zrobiło nam się ponad 1000 a dziś nie mogę wpuścić kolejnych osób bo przekroczyliśmy magiczną granicę 2000 proszę o ponowne zwiększenie nasze grono rośnie w zastraszającym tempie! ps. może zacząć sprzedawać bilety? ;-) _____________ kosmatta owca
    • j.w.
    • Chce dodac na forum: forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=40222 jeden odnosnik do "Varia: księga gości; nasze urodziny i imieniny; przysłowia; kolaże Anulkiny", ale po chwili wraca do poprzedniego opisu (dodana link znika)
    • moje pytanie: jaka jest procedura powołania takiej osoby?
    • na forum mam doklejone u gory strony 3 popularne posty - tak aby w gaszczu 9000 innych nie umknely. chcialabym dodac 4 - ale jak zaznaczam go 'ptaszkiem' wpisuje numer 4 w okienko i klikam 'przyklej' nic sie nie dzieje i pojawia sie komunikat 'liczna zmenionych postow zero'. czy sa jakies limity na doklejane posty?
    • ...po lewej stronie tematu postu ? 2) jak do sygnaturki wstawic adres forum?
    • Proponuję , wprowadzenie dobrowolnych datków na nowe serwerki dla portalu Gazety Wyborczej . Chętnie opodatkuję się na ten cel kwotą 5 pln-ów miesięcznie :) Czy każda otwierająca się strona musi się tak "męczyć" . Wszystko działa normalnie , tylko nie Wyborcza . Ostatnio to katastrofa , czy jeszcze nie zakończył się okres zmian ? Pozdrawiam .
    • Dlaczego po linku w syganturce pojawia mi się dopisek http... Mam zestaw sygnaturek do losowania. W przypadku pojedyńczego linku http... nie pojawia się.
    Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się